Wpis z mikrobloga

@alguitasz55: 1,4 dobry silnik, tani w eksploatacji, do jazdy do prędkości 120km/h świetny i cichy wiec nie wiem dlaczego miałbyś nie brać
@ur8an: Jedzie i daje radę 1,4 więc nie gadaj głupot, bo chyba nigdy nie jeździłeś silnikiem 1,4

Edycja: dlaczego tagujesz jako 7 gen. a vin podajesz do samochodu produkowanego w 2010 - to jest inna generacja już?
@FoxX21 Jeżdżę do pracy 30km w jedną stronę autostrada/miasto 60/40 i raczej nie przekraczam 120-130km/h. Dlatego właśnie zastanawiałem się nad silnikiem 1.4. Uznałem, że wystarczy. Zwłaszcza, że skrzynia ma 6 biegów, więc nie będzie chyba jakoś bardzo wył silnik przy tych 120-130km/h?
@alguitasz55: kurde otagowałeś jako 7 gen. to napisałem, bo sam mam 1,4 w civicu 7 gen, a ten co chcesz kupić to jest 8 gen, ale raczej dużych różnic nie ma jeżeli chodzi o budowę silnika. Podobnie ja mam skrzynię 5 biegową więc troszkę inaczej + buda w 8 gen. jest troszkę cięższa niż w 7 gen. Nie chcę Ci źle doradzić, bo 8 gen. z tym silnikiem nie jeździłem. Ja
@FoxX21 Przepraszam za błąd w tagu, źle sobie sam popatrzyłem jak wpisywałem.

@wycz No to już mam mętlik niezły. Upatrzyłem sobie tę 1.4 od razu z gazem, bo taką chciałem. Rocznik w miarę młody i sprowadzona przez sprawdzonego gościa.

Chyba zacznę szukać 1.8 jednak.
@alguitasz55: Nawet nie zastanawiaj się nad 1.4. Przy 100 km/h ma 3000 obr/min na szóstym biegu i wyje niesamowicie. A dynamiki w tym samochodzie nie ma żadnej, w końcu coś ok 14 sekund do setki.