Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirasy, chciałbym kupić opla astre h i teraz pytanie, a raczej pytania, brać tą cztero drzwiową czy dwu? Słyszałem, że są między nimi różnice, dodatkowo benzyna czy diesel?

Polecacie na coś zwracać jeszcze uwagę przy oglądaniu ogłoszeń?

#samochody #opel
  • 47
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Jak widzisz 1,4 benzynę to omijaj brak mocy przy włączonej klimatyzacji nie ruszysz spod świateł i mówię to ja były użytkownik astry h. A tak to naprawdę porządne wozidło polecam ale z innym silnikiem.
  • Odpowiedz
Mam Astre H 1.6 xep w LPG - przejechane 250 tys km (przynajmniej tyle jest na liczniku) - ja nim przejechałem 70 tys. Generalnie samochód polecam, ale silnika nie. Przy 235 tys pękła głowica (pewnie jest to związane z jazdą na gazie), została zespawana i samochód zyskal nowe życie, ale po kolejnych 10 tys zaczął brać olej - to akurat główna przypadłość tego silnika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: Ale ja zupełnie serio mówię. Celujesz w auto pod 200 km będące całkiem blisko pełnoletności, szansa, że trafisz na coś w co na dzień dobry wsadzisz jeszcze tak z połowę tego co już zapłaciłeś, jest ogromna. Jak ktoś wie, że o samochód dbał i jest w miarę dobrym stanie to nie odda go po taniości, nawet nie za średnią cenę - tylko wystawi z stosunkowo wysoka ceną i będzie się
  • Odpowiedz