Wpis z mikrobloga

Mirki, mamy już na pokładzie hydraulików i zaskoczyli mnie, bo chcą już montować stelaże Geberitów. Ideę rozumiem - nie trzeba później kuć posadzki, ale czy opłaca się na tym etapie kupić sam stelaż? Stelaż wg projektanta wnętrz szerokość 40cm i max wysokość 110cm. Jeżeli możemy montować stelaż to będę wdzięczny za polecenie firm:)

#budownictwo #budowadomu #budujzwykopem #hydraulika
przystan-na-wyspie - Mirki, mamy już na pokładzie hydraulików i zaskoczyli mnie, bo c...

źródło: comment_1612463504kuelaGbFEUipbAC2ho0JM3.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przystan-na-wyspie: można montować już teraz - ja u siebie też robiłem przed posadzkami. A stelaże są różne, w zależności od modelu. Szerokość 40 to chyba wersja slim, bo ja u siebie na pewno mam szersze
  • Odpowiedz
@Pwado: @Xargo1: ostatnio gadałem z moim ziomkiem (hydraulikiem) i opowiadał mi jak był u typa na robocie, ten sobie wymyślił slima, jak zamówienie przyszło i zobaczył, że przez jakąś małą i w dodatku spłaszczoną rurkę ma się gówno przecisnąć, to odesłał go z powrotem i kupił normalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przystan-na-wyspie: nie musisz na tym etapie montować stelaży, później nic nie będziesz musiał kuć. Wystarczy że nie położą rurek w miejscu gdzie ma być stelaż. Jak zamontujesz teraz to może okazać się przy rozmierzaniu płytek, że przydałoby się go przesunąć np o 3 czy 5 cm żeby pasował do fugi a jak będzie zabetonowany to już nic nie zrobisz. Poza tym żaden producent stelaża nie wymaga zabetonowania go w posadzce.
  • Odpowiedz