Wpis z mikrobloga

Po dłuższej przerwie wracam z rozbiórką nowości od Marc-Antoine Barrois. B683 w wersji extrait (40%), cena troszkę powala, ale może uzbieramy chętnych i zobaczymy co tym razem MAB we współpracy z Quentinem Bischem stworzył, pierwsze recenzje bardzo pozytywne :) Oba wcześniejsze zapachy uwielbiam, przeczuwam, że i tutaj się nie zawiodę :) W detalu zapach kosztuje około 27zł/ml, tutaj z rabatem wychodzi nam 22,90zł/ml. Czuję, że dość długo może nie udać się taniej tego zapachu dostać - aczkolwiek od dość dawna nie śledzę trendów cenowych. Wydaje mi się jednak, że dzieła MAB nie taniały znacząco na przestrzeni ostatnich lat.

"To consider B683 Extrait is to consider the unthinkable sweetness of a Black Saffron accord, a Vanilla, gossamer and wild, a Patchouli that exists between night and drought – a green and juicy Apple and a tenebrous Oud."

MARC-ANTOINE BARROIS B683 EXTRAIT - 22,9zł/ml (cena już z rabatem). W detalu 27zł/ml
Do rozlania zostało już tylko około 10ml.
Minimum 3ml.
Fragrantica: https://www.fragrantica.com/perfume/Marc-Antoine-Barrois/B683-Extrait-64653.html

Odlewanie oraz wysyłkę planuję w połowie przyszłego tygodnia ze względu na dużą ilość zajęć.
Metoda odlewania to strzykawka + wężyk. Będą także ładne etykietki :) Flakonik zostaje ze mną. Zamówię go po zebraniu chętnych na wystarczającą ilość ml :)

A tutaj sporo innych rzecz do dobrania przy okazji B683 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dekanty
- Amouage Epic Man - 10ml - 46zł
- Alexandria Fragrances Black Tie Affair oryginalny sample 5ml - 40zl (klon Yves Saint Laurent Tuxedo) - niedostępne w PL
- Alexandria Fragrances Royal Equestrian oryginalny sample 5ml - 40zl (klon Parfums de Marly Layton) - niedostępne w PL
- Alexandria Fragrances Boschetti Della Costa 5ml - 35zl (klon Creed Jardin d'Amalfi) - niedostępne w PL
- Creed Pure White Cologne - ~7ml - 49zł
- Dior Vetiver (butikowy) - 10ml - 69zł
- Jacques Fath Curacao Bay - 10ml - 25zł
- Lalique Ombre Noire - 10ml - 45zł
- Lalique Terres Aromatiques (butikowy) - 35zł
- Nishane Hundred Silent Ways - 5ml - 40zł
- Ormande Jayne Black Gold - 5ml - 70zł (13,50zł/ml - retail -> 17,50zł/ml)
- Parfums de Marly Habdan - 5ml - 27zł
- Saponificio Varesino Opuntia EDP - 15ml - 46zł - zapach od włoskiego producenta męskich kosmetyków linii zapachowej Opuntia mydła do golenia - w stylu Dior Sauvage
- Set Sail Martinique Tommy Bahama - 5ml - 17zł
- Tiziana Terenzi Siene - 5ml - 27zł
- Thomas Kosmala No. 4 Après l'Amour - 5ml - 33zł
- Xerjoff Mefisto - 5ml - 40zł

Mililitry z własnych flakonów
- Carner Barcelona Fig Man - 4zł/ml (maks 30ml)
- Carner Barcelona Salado - 4zł/ml (ostatnie 10ml)
- Dior Purple Oud (butikowy) - 4,80zł/ml (ostatnie 15ml)
- Dua's Amber - 8,20zł/ml (ostatnie 10ml) (klon Xerjoff Amber Star 28zł/ml) - niedostępne w PL
- Dua's Matrix - 8,20zł/ml (ostatnie 10ml) (klon Xerjoff Nio) - niedostępne w PL
- Kilian Back to Black - 9,5zł/ml
- Kilian Apple Brandy (ekskluzywny dla butiku w Nowym Jorku) - 14,5zł/ml
- Kilian Single Malt (ekskluzywny dla butiku w Londynie) - 15zł/ml (ostatnie 5ml)
- Maison Martin Margiela Jazz Club - 3,50zł/ml
- One Of Those Helium [2He] - 2zł/ml - klimaty Ambre Narguile Hermèsa / PdM Oajan
- The Gate Secret Encounter - 5,5zł/ml (maks 25ml) - niedostępne w PL - genialny przyprawowiec, jest aromatycznie oraz mimo, że nie podają w składzie to mam wrażenie, że wyczuwam bardzo delikatnie tytoń. Dodatkowo fajnie w tle wyczuwalna szałwia i artemizja (retail -> 8zł/ml)
- Xerjoff Ivory Route - 9,5zł/ml (ostatnie 10ml)
- Yves Saint Laurent 24 rue de l'Université - 8zł/ml - Le Labo Santal 33 bez nuty ogórka Smile Mój graal sandałowy
- Yves Saint Laurent Caftan (Le Vestiaire) - 9zł/ml (ostatnie 10ml)

Flakony
A - Jovoy Private Label ~50ml ~240zł
B - Mercedes-Benz For Men Intense - klimat Fahrenheit/Aqua Fahrenheit - zostało około 73ml (flakon 75ml) - batch 7044 (2017-02-13) 70zł
C - Molton Brown Londinium 50ml - 200zł - dla mnie połączenie CH Men Prive i GPH II, wycofany, niedostępny w PL i ogólnie bardzo ciężki do dostania, nowy, brak pudełka - brak na zdjęciu, ale flakon piękny
D - M. Micallef DesirToxic - ~48ml - 230zł
E - Nasomatto Fantomas ~7,5ml - 112,50zł
F - Paco Rabanne Ultraviolet - 100ml bez psika testowego - 140zł
G - Roja Enigma EDP - flakon 50ml - zostało 27ml - 688zł (tester z zastępczym korkiem)

Szkło: 3 zł
Mam szkiełka: 5 ml, 10 ml, 30 ml - szkieł powinno mi wystarczyć - będę domawiać w razie potrzeby.

Koszty wysyłki
Paczkomat: 13zł
Kurier inpost: 15zł

#rozbiorka #perfumy
Pobierz sbosy - Po dłuższej przerwie wracam z rozbiórką nowości od Marc-Antoine Barrois. B683...
źródło: comment_16124542046Q9ooFCKB5bzGDG7o5Vawy.jpg
  • 10