Wpis z mikrobloga

#sny #ld

Wkoncu przestałem jarać mi i odrazy pojawiły mi się kolorowe magiczne sny z początku jak z horroru byłem zabijany w ten sam sposób przez różne osoby xD

Tym samym narzędziem nożem do otwierania listów lol

Dzisiaj w nocy za to miałem piękne sny.
Nie mogę uwierzyć, w to jak głupi byłem że poświęciłem taka magię dla lepszego uczucia seksu czy jedzenia....

Oczywiście jak kiedyś wszystkie te sny zapisuje jak tylko sobie przypomnę najczęściej w drodze do kibla xD.

Co jakiś czas w ciągu dnia zapisuje sobie albo myślę :

Będę pamiętał swoje sny.
Zapamietam dziś swój sen.

Oraz będę świadomie śnił itp.

Ze świadomym snem to mam tak że jak zasypiam i dam podświadomości sygnał że go chcę to po jakimś czasie dzieje się magia mój umysł wibruje a ja powoli wchodzę w sen ( #!$%@? uczucie) zawsze wtedy się podniecam tą myślą i niestety tentno przyspiesza a ja się budzę :(

Jak to gówno powstrzymać ? Może po prostu nie mogę wejść w świadomy z poziomu zasypiania a muszę to robić testami rzeczywistości i budzić się we śnie?

Kilka razy tak miałem natomiast za każdym razem jak test się udawał xD to też się podniecalem i budziłem z szybszym tentnem....

Jakieś porady na to?

Kupiłem wczoraj afrykański korzeń snów pamiętam że kiedyś miałem po tym bardzo intensywne przeżycia.

Boje się też że wejsde w to za mocno bo te senne przygody są takie piękne że aż szkoda się budzić.
Doceniam nawet jak mnie zabijają xD.

A wam co się fajnego śni?

Macie świadome sny?
  • 8
@Wdermn ja jak leże na plecach i myśle o wejśću w sen to po chwili ciało sie relaksuje, i tak leże aż zaczyna mi tak szybko serce bić że zaczynam sie bać i koniec nie wejde w sen (nigdy nie miałem świadomego snu ani paraliżu)
@wojstenik: chill nic się nie stanie, miałem tak wiele razy.

Żeby coś cię miało zabić to byś musiał pomóc sobie gramem koksy kofeiny i wódka xd.

Od samego wchodzenia w sen nic ci nie będzie.