Wpis z mikrobloga

@Emandero: poważnie? W związku z dynamicznym rozwojem? CV? Klauzula o danych osobowych?

Dla kandydatów na pomocnika kierowcy śmieciarki, tymczasowa praca na umowę zlecenie?
  • Odpowiedz
@tolep: ta, "tymczasowa" 3k podstawy + drugie tyle z "fantów" (telewizory, laptopy, konsole, głośniki etc), sąsiad też jest już 3 rok na tymczasowej xD i mówł, że to najlepsza fucha jaką miał, do tego można chlać w godzinach pracy
  • Odpowiedz
@kupczyk: CV? dynamiczny rozwój?

Będą analizować przebieg kariery zawodowej, wykształcenie i czy przypadkiem justowanie nie jest zrobione spacjami?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@tolep: są wymogi podczas rekrutacji to trzeba je spełniać. Dajesz CV i po sprawie. W sumie to mają wgląd do twojej "kariery" i może zaproponują ci innne stanowisko?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nairoht: ja wiem do czego słyszy klauzula, ale po co w ogóle chcą CV? I po co ten bełkot o dynamicznym rozwoju?
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: istotne jest tu czy kandydat przychodzi na czas do roboty, czy jest zazwyczaj trzeźwy i czy nie zachlewa się w trakcie. Tego nie ma w CV. Mało tego, im ładniejsze CV kandydat na pomocnika kierowcy śmieciarki przyśle, tym bardziej by mnie to dziwiło że się zgłosił. I szukałbym przyczyn. I podejrzewałbym że nie będzie pasował.
  • Odpowiedz
ja wiem do czego słyszy klauzula, ale po co w ogóle chcą CV?


@tolep: Bo chcą wiedzieć kogo zatrudniają, przecież nie poproszą go o skan dowodu ;-)
  • Odpowiedz