Wpis z mikrobloga

@tolep: jakby prosili o list motywacyjny to okej beka z typa xD ale cv przeciez jest chyba norma, zwlaszcza ze na takie stanowiska jest duzo zapytan bo praca w sumie bez stresu, jezdzisz duzym autem i w sumie fajno. W cv pewnie beda patrzec czy kierowales juz wieksze pojazdy i tyle
  • Odpowiedz
@tolep: Chcialbym Ci napisac ze w UK rowniez dodaja na gumtree i innych duperelach. Takie prace ciezko znalezc chetnych bo placa ciulowo a w dodatku smierdzaca ogolnie sprawa z ta praca, taka niezbyt przyjemna.
  • Odpowiedz
  • 0
@nairoht: ja wiem do czego słyszy klauzula, ale po co w ogóle chcą CV? I po co ten bełkot o dynamicznym rozwoju?

Choćby po to żeby nie przychodzili zachlejmordy, patologia która pracowała po miesiąc w 10 miejscach.
  • Odpowiedz
@Niles spoko tylko ze w ogloszenou umowa sezonowa,a jesli ktos przez kilka lat bral tylko takie oferty? Lub moze inna bajka,czego wiedzmy hroskie sie spodziewaja skoro w dniu przyjecia juz wiadomo ze ludzie zatrudnieni we wrzesniu beda wywaleni z tej roboty w styczniu? Kolejny rak to agencje pracy,posla takiego pracownika do fabryki a po 4 miesiscach zapieprzania typa zwolnia bo im juz nie potrzebny,fabryczka w razie co powie " przeciez to nie
  • Odpowiedz
I po co ten bełkot o dynamicznym rozwoju?


@tolep: Produkuje się więcej śmieci, to i firma się dynamicznie rozwija. Chcieli zaznaczyć, że nie szukają cały czas nowych osób na miejsce tych, którzy zrezygnowali z powodu kiepskiej pensji czy innych czynników, tylko potrzebują więcej pracowników. CV chcą, bo wymagają doświadczenia w branży i tak najłatwiej to sprawdzić. Nie chcą zatrudnić debila, który nie napisze CV bo do takiej pracy uważa, że to
  • Odpowiedz
@tolep: Ktoś kiedyś wymyślił, że nie ma zamiaru odbierać telefonów w losowych dniach i godzinach, odrywając się od swoich zajęć, wolał wziąć 15 CV siąść, pomyśleć, zadzwonić do 3 osób i załatwić sprawę.
Ty wydajesz się jednak nie rozumieć samej koncepcji CV, łączysz to z czymś wyniosłym, ponadprzeciętnym. Błędnie.

Co do samej pracy spróbuj wyjechać kontenerem pomiędzy ciasno zaparkowanymi autami, tak aby ich nie zniszczyć i tak 100 razy dziennie. Pamiętaj,
  • Odpowiedz
@tolep CV chcą po to, bo niektóre osoby z danym doświadczeniem zawodowym mogą się nie odnaleźć w tego typu pracy i wśród tego typu ludzi. Pamiętam gdy składałem papiery na motorniczego to widzac moje CV (praca w dwóch korporacjach gdzie klikałem w kąkuter) rekruterka pytała, czy aby napewno odnajdę się w środowisku kierowców zawodowych. Podsumowując, prośba o CV nie jest tu taka głupia, tym bardziej, że czasy ciężkie i ludzie będą musieli
  • Odpowiedz