Wpis z mikrobloga

#gielda #gme #heheszki

Ja gdy siedzę w restauracji i czekam na żarcie przez ponad godzinę: spoko, luzik
Ja gdy przyłapuję swoją dziewczynę na zdradzie: spoko, luzik

Ja gdy widzę, że ktoś sprzedał GME ze stratą -70%:
Ty cholerny durniu. Ty pozbawiona przyzwoitości glisto. Twoja ignorancja, głupota i brak opanowania sprawiają, że chce mi się rzygać. Jak to jest marnować przestrzeń i powietrze swoją bezużyteczną osobą? Ogrom porażki którą udało ci się ponieść jest wręcz imponujący. Przez następne tysiące lat będziesz przykładem w podręcznikach od historii jako największa #!$%@? i sierota boża jaka wzięła udział w tej akcji. Zawsze widząc wzrosty Bitcoina, Tesli czy Apple powtarzasz sobie w myślach - gdybym pięć lat temu włożył w to $200 dziś byłbym milionerem. NIGDY NIM NIE BĘDZIESZ. To jest moment próby a ty wycofujesz się przed rozstrzygnięciem całego zakładu. Czy byłeś aż tak głupi i naiwny by myśleć, że Melvin, ogromny fundusz pełen ludzi, którzy spędzili całe swoje życie na giełdzie, tak po prostu odda ci pieniądze bez walki? Myślałeś że w czwartek kupisz akcje a w piątek Lamborghini? Pół świata by musiało połączyć siły żeby wymyślić głupszy sposób na utratę kasy, niż to co zrobiłeś. Jezus umierając za nas na krzyżu z pewnością nie wiedział o tym, co zamierzasz zrobić, bo gdyby wiedział, załamałby się i darował sobie zbawianie ludzkości. Po twojej śmieci twoje truchło będzie wystawione w muzeum jako przykład największego frajera na świecie, a twój mózg dokładnie przebadany, tak żeby każdy płód, który wykaże jakiekolwiek podobieństwo do ciebie mógł być natychmiastowo abortowany. Jarosław Kaczyński osobiście przeprowadziłby na tobie aborcję gdyby wiedział, jak bardzo planujesz wszystko spieprzyć. Zrób sobie przysługę i nie opowiadaj nikomu o tym, co odwaliłeś. Nie sądzę, żeby skreślenie cię z testamentów i zablokowanie twojego numeru telefonu przez wszystkich znajomych i rodzinę było czymś, co pomoże ci w życiu. Przestałem bać się Apokalipsy, kryzysów czy wojen - to wszystko jest niczym w porównaniu do zniszczeń jakie jest w stanie wywołać głupota człowieka, który jest w stanie zrobić to, co ty zrobiłeś. W pojedynkę obniżasz średnie IQ na świecie o kilka punktów. W momencie w którymś kliknąłeś przycisk "sprzedaj" wyrzekł się ciebie zarówno Bóg jak i Szatan. Nie wchodź do żadnych świątyń, bo każde miejsce o którym choćby pomyślisz z miejsca stanie się przeklęte. Ty tchórzliwy, wbijający nóż w plecy przegrywie. Nie tylko sam straciłeś bezsensownie kupę kasy, o ile włożyłeś tam więcej niż 5 zł co jest bardzo wątpliwe, bo nie sądzę żebyś mógł mieć lepszą pracę niż ręczne robienie dziur w paskach do spodni finansowane przez fundusz dla niepełnosprawnych, ale w dodatku utrudniasz wszystkim pozostałym osiągnięcie celu. Sprawiłeś, że straciłem wiarę w Boga, bo na świecie, nad którym ktokolwiek ma kontrolę, nigdy nie pojawiłaby się abominacja twojego pokroju. W tym momencie nagrywane są już cztery horrory bazowane na twojej postaci, po obejrzeniu których ludzie nie będą w stanie uwierzyć, że te filmy powstały na podstawie prawdziwych wydarzeń. Niesamowite, jak wszystko to, co jest nie tak z tym światem udało się zmieścić w jednego ciebie. Patrząc na ciebie modlę się, żeby zaraz się obudzić i jak najszybciej zapomnieć o tym okropnym śnie. Staram się jak mogę, ale słownik języka polskiego jest zbyt ograniczony, żebym w pełni mógł oddać obrzydzenie jakie czuję na myśl o tym, że oddychamy tym samym powietrzem. Jedyny powód dla którego podróżnicy w czasie nie pojawiają się wokół ciebie by cię zastrzelić jest taki, że nikt nie ma na tyle silnej psychiki, by cofnąć się w czasie, spojrzeć na skondensowaną porażkę którą jesteś i nie zwariować. Ciekawe jaki proces musiał w tobie zajść, żebyś zajął się akcjami. Raz obszczałeś po pijaku ścianę budynku, w którym było biuro maklerskie i pomyślałeś - hmm, może to coś w sam raz dla mnie? Nie chcę nawet wiedzieć co musiała czuć twoja matka, która nosiła cię w brzuchu przez 9 miesięcy a później zajmowała się tobą przez następne kilkanaście lat, tylko po to, żebyś oddał kasę Melvinowi, bo się przestraszyłeś tanich manipulacji. Czy ty w ogóle wiesz o co chodzi w tym całym GME? Jak mogłeś nie spodziewać się FUDu? Jak często wchodzisz w inwestycje o których nie wiesz dosłownie niczego? Wszystko w swoim życiu robisz w ten sposób? Teraz już wiem skąd się bierze liczba 30 000 przypadków udanych oszustw metodą na nigeryjskiego księcia rocznie. Nie wspominają, że ofiarą zawsze jesteś ty. Widzę też po co była cała ta pandemia - to była tylko rozgrzewka przed prawdziwą katastrofą, jaką dla świata są twoje działania. Niestety jako ludzkość zawiedliśmy - nikt nie wykrył w porę zagrożenia i stało się to co się stało. Gdyby zmaterializować twoją porażkę w coś namacalnego, to rozmiarem przekroczyłoby to wszystkie znane nam gwiazdy i planety, wychodząc poza obszar znanego i nieznanego nam wszechświata. Na przyszłość proponuję wprowadzić parę zmian w twoim codziennym funkcjonowaniu - zacznij używać budzika zamiast prosić brata, żeby o siódmej rano uderzył cię młotkiem w głowę w ramach pobudki. Mógłbym spędzić całe swoje życie opisując jak bardzo spieprzyłeś sprawę, mógłbym zatrudnić do tego dziesięciu pomocników, a i tak nie opisalibyśmy tego co się stało nawet w jednej tysięcznej. Wzdrygam się na samą myśl o czymś, co przypomina mi o czymś, co przypomina mi o tobie. Bogu dzięki nie będzie więcej takich stworzeń jak ty, biorąc pod uwagę, że nikt nie chce przebywać w promieniu 100 km od ciebie. Nie sądzę by naukowcy kiedykolwiek byli w stanie w pełni zrozumieć konsekwencje twojej porażki, jakie poniesie cały wszechświat. Prawdopodobnie to ty jesteś powodem, dla którego żadne formy życia pozaziemskiego nie są zainteresowane kontaktem z nami. Powiedziałbym, że jesteś najgorszym stworzeniem na świecie, stworzeniem, bo nie jesteś nawet w pełni człowiekiem
  • 6