Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Papierosy pomagają się zrelaksować, uspokoić itd nawet jak się ma zaburzenia osobowości które nas dzień w dzień katują? Pytam się bo już nie wiem co mam zrobić ze sobą. Kusi mnie też, żeby wypić alkohol, bo od gimnazjum (ok 9-10 lat) nie piłem wcale, bo wkręciłem się w oazę swego czasu i tak mi jakoś zostało.

#nerwica
  • 12
@JakTamCoTam: większość ludzi z zaburzeniami psychicznymi pali, ale nie powiedziałabym, że to pomaga. Pewnie jakoś zmniejsza napięcie sama czynność palenia, być może nikotyna trochę uspokaja, ale to kwestia wiary w moc fajek. Już lepiej sobie kup gumy nikotynowe żeby sprawdzić, zdrowiej wyjdzie. Przy okazji w krople walerianowe się zaopatrz w aptece, śmierdzą niemiłosiernie, ale pamiętam, że znajomi mówili, że mają po nich uczucie rozluźnienia i życie wydaje się trochę milsze.
@JakTamCoTam: Picie żeby się uspokoić to prosta droga do alkoholizmu, przemysl co może powodować te stany u Ciebie, praca, problemy rodzinne, dieta itp i spróbuj bezpośrednio w nich podziałać lub pomysl właśnie o wizycie u specjalisty. Nawet jak alko da Ci ukojenie to będzie chwilowe i bardzo ulotne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JakTamCoTam:
Jest taki stary dowcip o Żydzie, mądrym rabinie i kozie. Z grubsza jest to mniej więcej tak:

Przychodzi biedny Żyd do rabina i prosi o radę:
Oj, mądry Rebe, pomóż mi. To moje życie takie ciężkie: mieszkam w niewielkiej chatce z żoną, czwórką dzieci, babcią, dziadkiem i jeszcze teściową. Już się zupełnie nie mieścimy w tej małej izdebce. Oj pomóż, mądry Rebe...
Na to Rabin powiada:
Słyszałem, że masz w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakTamCoTam: Idź do dobrego psychiatry, dostaniesz leki i będziesz się czuł "stabilnie". Jak chcesz się pakować w używki to wybrałbym na Twoim miejscu zioło, alko to zguba.