Wpis z mikrobloga

ukraina jakoś odwdzięczy się zachodowi po wojnie za ten cały sprzęt im dostarczany czy będą tylko brać i brać? Czy tylko podziękują ładnie ( albo i nie xD ) i tyle?
bicie onuc w nagrodę mnie nie przekonuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
świat to biznes i niemcy dobrze o tym wiedzą, temu nie chcieli się zgodzić na czołgi, bo oddadzą i co będą z tego mieć? xD Bycie matką Teresą się nie opłaca ( ͡º ͜ʖ͡º) my wam dajemy czołgi, a wy nam po wojnie zwracacie pieniążki już lepiej brzmi xd
#ukraina #wojna #rosja
  • 11
@Veillo: raczej za friko nikt im nic nie daje, albo płacą normalnie gotówka, albo na kredyt, jakieś papiery, zabezpieczenia, gwarancję, itd..

Pomijajac wsparcie z USA to cała reszta jaka dostali od iinych krajów to mogli po prostu wyciągnąć hajs z portfela i to kupić. My na 500+ więcej wydaliśmy niż Ukraińcy dostali tej pomocy militarnej od inn to ch krajów niż USA. A Amerykanów odstawiam na bok bo oni tam mają
@Veillo: my dajemy broń a Ukraińcy sprowadzają rosyjskich bandytów na ziemię a Chiny przy okazji się uczą czym skończyłaby się inwazja na Tajwan i że lepiej siedzieć na dupie spokojnie i kręcić biznesy zamiast realizować jakieś chore mokre imperialne sny oderwane od rzeczywistości tylko dlatego że niektórym dyktatorom nudzi się od tego sielankowego czasu pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)