Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@mateusza: nieprawda, dzieci w najmłodszych grupach potrzebują kimy w ciągu dnia i po to są drzemki. W wyższych grupach drzemek już nie ma.
  • Odpowiedz
@severnight: żeby to jeszcze były normalne drzemki. Nam się kazali kłaść na wznak na dywanie bez żadnych poduszek i leżeć bezczynnie. Wszystko spoko, ale raz zrobili zajebistą kalafiorową, najlepszą w moim życiu, więc pierwszy raz w życiu zjadłam dwie dokładki. Nie chciałam się kłaść, ale mnie zmusiło babsko i cała zawartość żołądka, która by się normalnie przetrawiła, gdybym stała/siedziała/leżała z głową podniesioną, po prostu spłynęła mi do gardła i wyleciała
  • Odpowiedz
@geralt101: W Norwegii nie ma żadnej ustalonej godziny. Jeśli dziecko chce się zdrzemnąć to po prostu idzie. Dzieci są różne i oni tutaj o tym wiedzą.
@acidd: Oczywiście, że napisał prawdę. Każde dziecko jest inne i każdemu o innej porze chce się przespać albo w ogóle tego nie robić. W Polsce czy chciałeś spać czy nie miałeś leżeć i być cicho. W Skandynawii dziecko idzie na drzemkę wtedy
  • Odpowiedz
ja jako już prawie 40-latek też potrzebuję drzemki w ciągu dnia xD tylko dzieci mi nie pozwalają xD


@acidd: to Ty już przekroczyłeś tą granicę, gdzie powoli wracasz do poziomu dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W Norwegii nie ma żadnej ustalonej godziny. Jeśli dziecko chce się zdrzemnąć to po prostu idzie. Dzieci są różne i oni tutaj o tym wiedzą.


@usunelisciemikonto: W Polsce też tak jest, ale tylko w niektórych prywatnych przedszkolach. Kurcze, prawie każdy pamięta te obowiązkowe leżakowanie i jakie to było uciążliwe, ma lekką traumę z dzieciństwa, ale potem jak już jest tym wychowawcą w przedszkolu czy dyrektorem to nic z tym nie
  • Odpowiedz
@mateusza: nieprawda, dzieci w najmłodszych grupach potrzebują kimy w ciągu dnia i po to są drzemki. W wyższych grupach drzemek już nie ma.


@acidd: mam 4 letnie dziecko i nigdy nie sypiało w ciągu dnia.
  • Odpowiedz
leżakowanie było po to, żeby przedszkolanki odpoczęły a nie dzieci

@mateusza: Powiedz to mojemu bratu ktory wybił sobie dwie górne i dwie dolne jedynki, bo panie przedszkolanki pominęły leżakowanie. Na szczeście mleczaki.
  • Odpowiedz
Powiedz to mojemu bratu ktory wybił sobie dwie górne i dwie dolne jedynki, bo panie przedszkolanki pominęły leżakowanie. Na szczeście mleczaki.


@qoszmar: Jak niby pominięcie leżakowania wybiło mu zęby?
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: On i jego rodzina myśli, że z powodu przedszkolanki która nie położyła jego brata na leżakowanie o tej i o tej godzinie, on był tak zmęczony i osowiały, że zasłabł i wybił sobie zęby. Jestem pod wrażeniem jak niektórzy tworzą sobie projekcje i wierzą w nie latami, a czasami nawet całe życie.
  • Odpowiedz