Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego ludzie cenią życie kobiet i dzieci ponad mężczyzn? Dzieci jeszcze zrozumiem, bo więcej życia przed nim, ale strasznie mi się nie podoba ulgowe traktowanie kobiet. Od kobiet powinno się oczekiwać takiej samej odpowiedzialności, kobiety powinny być traktowane normalnie, a nie ulgowo i wreszcie - życie mężczyzny jak i kobiety powinno mieć taką samą wartość. Czy ja muszę to wam tłumaczyć? Jak widać muszę, bo są użytkownicy, którzy tego nie rozumieją, przykład w obrazku...

#blackpill #przegryw #redpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601aaa930c5b6a000b40befd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
MyjęZębyPastąWKostce: Cóż - atawizmy w ludziach pozostały. Tylko kobiety są zdolne do wydania na świat potomstwa, więc instynktownie będziemy chronić samice. Wśród zwierząt też ten system działa.

Podam ci nawet przykład OPie:
Wyobraź sobie takie plemię, gdzie żyje sobie 10 mężczyzn i 10 kobiet - czyli rocznie są w stanie stworzyć 10 dzieci. Jak 5, czy nawet 9 zginie, to dalej będzie można utrzymać dzietność 10 dzieci/rok. A jakby 9 kobiet
Dlaczego ludzie cenią życie kobiet i dzieci ponad mężczyzn?


@AnonimoweMirkoWyznania: to jest spuścizna po czasach gdy kobiety były w pełni zależne od mężczyzn a 13 latki wychodziły za mąż i nikt nie widział w tym nic złego. Kobiety poszły do roboty(chociaż wcale nie chciały), usamodzielniły się a przyzwyczajenie w społeczeństwie żeby opiekować się słabszym i potencjalnie nieporadnym zostało i jeszcze zostanie na całe pokolenie albo i nawet dwa. Musi się po