Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko
W nawiazaniu do wczorajszego wpisu - tak, zgłosiłem naszego kolege na policje. Sam będe mieć sprawę z urzędu (próba przestępstwa czy coś), ale to nic. Jak coś ustalą i sie dowiem to będe dawać znać na tagu.

Do tego napiszę notatkę jak zminimalizować ryzyko wyjebki (przynajmniej chłopaczyna mniej zarobi). Będe to wrzucał raz w tygodniu żeby nowi sie nie nabierali. No to tyle, trzymajta sie
  • 32
  • Odpowiedz
  • 0
@kuite22 Akurat jestem normalnym kulturalnym człowiekiem. To że mam jakieś tam zasady nie znaczy że Seba xD za głupotę się płaci.
  • Odpowiedz
  • 1
@kuite22 A co to da że to zgłosiłes xD nie wiesz jak polska policja chyba działa. Roweru skradzionego nie mogą znaleźć w mieście gdzie mieszka 10k ludzi. A myślisz że będą się trudzic dla jakiegoś małolata szukać kogoś kto go #!$%@? na 400 zł. No jak dla mnie to by było upokorzenie tym bardziej że chciałeś kupić ziolo xD
  • Odpowiedz
@Xahiv: Oczywiście że było to upokarzające, ale zbytnio mnie to nie rusza. Zgłosiłem dla zasady, jak nie znajdą to nic nie szkodzi jak znajdą to fajna niespodzianka.

Natomiast nie rozumiem twojej logiki, to że mnie ktoś oszukał to nie mam prawa zgłaszać tego? I jeszcze mam sie wstydzić? Ja nie czuje sie moralnie przegrany. Co tam seba jeszcze mi powiesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@kuite22 Tymbardziej ludzie tu oferują narkotyki I jakoś sobie dalej żyją A myślisz że znajdą jakiegoś gostka co #!$%@? kogoś na wykopie na 400 zł no głupota już nawet nie chodzi o zasady.
  • Odpowiedz