Wpis z mikrobloga

@luk04330: ja juz sugerowalem pare razy aby nie zamieszczac tu zdjec swoich dziennych talerzy bo w wiekszosci to jest wizualny dramat a po za tym wiadomo ze jestesmy na keto to po co w kolko zdjecia sledzi,jajek i wieprzowiny dawac,kazdy chyba wie co sie je na diecie...
wolnosc slowa ponad wszystko


@zweipack: tak, z tym, że niekoniecznie. Ja nie mam problemu z żarcikami ale od jakiegoś czasu tag keto stał się wabikiem dla wykopowych "śmieszków" i nagminnie pojawiają się bardzo nieprzyjemne komentarze. Niektórzy to olewają a ja nie i regularnie banuje i usuwam takie treści. To nic nie wnosi a chamstwa nie zniesę.
@chef_r2r: ja też co chwilę widzę coś nieciekawego i zwyczajnie to ignoruje. Moich codziennych dań już dawno nie dodaję tylko czasem jak mnie najdzie. Jak zajrzysz na moje wpisy to przekonasz się jaka jest relacja talerzy do innych wpisów. Poza tym kilka razy czytałem od osób nowych w diecie, ze nie wiedzą co prostego zrobić na obiad, żeby nie było skomplikowane a jednak miało odpowiednie relacje makro i dlatego czasem taki
carnivore nadal


@BarkaMleczna: O tak! Jestem zadowolony i coraz lepiej się czuję w tym temacie. Dużo czytam i oglądam i wstępnie planuję lecieć na carnivore zanim nie schudnę a potem albo dalej albo rozszerzę dietę do keto lub tego co proponuje Saladino. A Ty jak, bo dawnośmy nie gadali? :-)