Wpis z mikrobloga

Dziewczyny informują o swoich bobaskach po 2-3 randkach, na profilach często o tym nie wspominają To wydaje się nie ok. Ale odwrócimy tą sytuację, bo nie wiem co robić.
Facet ma stwierdzone SM, na ten moment bez objawów natomiast w przeciągu 5-10lat zacznie tracić wzrok, pojawią się tiki nerwowe, ostatecznie pewnie wózek. Informujecie swoją "wybrankę" na wstępie, co jest grane? Czy chowacie swoje zdrowie dla siebie? Z jednej strony "jestem chory" mocno odpycha, i raczej nikt nie umieścił tego w pierwszej linijce swojego opisu na Tynder, z drugiej jest mocno nie uczciwe ukrywanie tego w stosunku do drugiej osoby. Budowanie relacji z wewnętrznymi wyrzutami, ciągłe ukrywanie prawdy.
#tinder #badoo #rozowepaski #przemyslenia #niebieskiepaski #zwiazki
  • 9
@weller: Też nie wydaje mi się to ok. Ale w którym momencie mówić o chorobie? Po pierwszym spotkaniu-odstraszysz. Po 10 spotkaniach-moze zaakceptuje może nie, zmarnowany czas nas dwojga. To tak jak z bobaskiem, nigdy nie ma dobrego momentu aby o nim wspomnieć :)
@papasmerf3737: Wg mnie wspomnieć w miarę szybko, ale mimochodem. Typu że masz dziś umówiona wizytę u lekarza, albo że musisz iść kupić leki.
Nie ma Zasadzie "bo wiesz, mam SM".
Pomysł też, że osoba, która nie zaakceptuje tego nie jest ciebie warta. Bo chyba nie chciałbyś być z kimś, kto opuściłby cię w biedzie i chorobie.
@papasmerf3737: Napisz uczciwie w opisie na tinderze że masz SM. Oczywiście nie pisz tego jako pierwszy punkt. Zrób normalny opis który Cię przedstawia i zachęca do kontaktu z Tobą a gdzieś pod koniec wspomnij że masz SM.

Z tego co rozumiem to kalkulujesz sobie to tak, że nie wspominając o SM w opisie, zainteresuje się Tobą więcej osób. Załóżmy przez chwilę że tak będzie. Zróbmy też założenie że większość osób które
Informujecie swoją "wybrankę" na wstępie, co jest grane?


@papasmerf3737: Jak masz coś poważniejszego to informujesz. Skoro widzisz, że laski o dzieciach informują na 2-3 randce to masz widełki czasowe, jak podchodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ważne tylko, abyś nie robił z tego wielkiego problemu. Jak powiesz o tym i zaczniesz orbitować wokół tej kwestii to raczej szybciej "kandydatkę" wystraszysz. To pokazuje niejako, że masz na tym punkcie