Wpis z mikrobloga

@Barto_: myślę, że dobry wybór. Ciężko sobie na początku go ustawić, ale jak już ogarniesz, to tylko zakładasz na głowę i grasz. Nic się nie luzuje, nie spada itd jak w standardowym pasku.
@deziom: te paski z twoich linków są chyba takie same. Jeśli już musisz to kup je na Aliexpres bo Janusze z allegro chcą 3-4 razy więcej, ale ja bym wgl tego nie brał. Dziś odebrałem, nie da się tego fajnie docisnąć bo ząbki przeskakują i to kółko co jest z tyłu puszcza. Do tego ta górna i dolna "belka" z poduszką z tyłu nie ma sensu (chyba że masz głowę wielkości
@deziom: właśnie mam teraz identyczny dylemat jak Ty. Wziąć oryginalnego elite czy ten halo. Wiele zależy też od tego jak lubisz nosić gogle, czy lubisz jak mocno dociskają czy nie. Bo ten halo to zupełnie inny system trzymania i headset nie przylega mocno do policzków tylko trzyma się głównie na górze głowy.
@deziom kupiłem elite, zobaczymy jak się sprawdzi. Stwierdziłem, że halo jest troszkę za duży i sposob mocowania na głowie może mi nie pasować.