Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy

Czesc, moze ktoś mi wytłumaczyć (może być na priv), jak działa wejście do xtreme fitnessu? Żeby się wszystkiego dowiedzieć musiałbym do nich jechać, a na razie nie mogę. Dzwoniłem do nich, to tak i tak muszę być osobiście żeby chociaż cokolwiek się dowiedzieć (°° Dowiedziałem się tylko że akceptują multisporta ale tylko od osób które są członkami kadry(?)? Czyli jakbym miał licencje, np. od związku przeciągania liny, to wejdę z multisportem, tak?

I z tego co rozumiem to, jeżeli nie akceptują multisporta (bo nie będę członkiem), to jak będę osobiście u nich to mogę zapisać się do klubu i wykupić ich karnet?
  • 5
@turbine: Ja wbiłem do recepcji, podpisałem parę dokumentów i robiłem już trening. Wszystko tam załatwiłem, bez licencji. Ale to było na początku wszystkich akcji, jeszcze w grudniu.
@DywanTv: A wbijasz na multisporcie? Bo nie wiem czy brać od nich karnet, ale wtedy zrezygnowałbym z multisporta u siebie, tylko jak zrezygnuje z multisporta, to muszę czekać przez jakiś okres zanim na nowo się mogę zapisać, i nie wiem jak do tego podejść..