Wpis z mikrobloga

@mcdevillo: Dzień jak co dzień na Wykopie

#4konserwy: chwalą działalność Konfederacji, pokazują jej codzienne konferencje prasowe, ustawy, projekty, wsparcie dla obywateli, propozycje zmian prawnych, aktywność posłów w regionach

#neuropa: wyzywają na Konfederację

xDDD
  • Odpowiedz
@mcdevillo: Niezależnie od tytułów - obaj są siebie warci i zajmują się głównie nieistotnymi sprawami dla kraju, skupiając się na #!$%@?. A to, że jeden robi to z tytułem doktora i prawi przeciwieństwa, a drugi nie ma nic, to robią dokładnie to samo.

Bo Zandberg miałby jakikolwiek szacunek od normalnych ludzi, gdyby zgodnie ze swoim tytułem naukowym opierał się na badaniach. Niestety jest tylko ideologiem. Bosak za to jest szurem, czyli
  • Odpowiedz
Doktoraty i wykształcenie są nieistotne...
...chyba, że to dr Mentzen, wybitny ekonomista - wtedy trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mcdevillo: a najlepsze są prawusy które się od razu obruszają o ten podatek 75% (ktoś tu nawet wspomniał o 80 xD). Są to osoby które

A) w ogóle nie wiedzą co to jest podatek progresywny i jak się go wylicza
B) nigdy nie będą nawet blisko wymaganego progu dochodu. Nawet jakby zebrać ich całą rodzinę do 2 pokoleń wstecz i zsumować dochód :D

Zupełnie pomijane są też aspekty, na co ten
  • Odpowiedz
dlatego zandberg ma coś z banią, jak można być wykształconym, inteligentnym oraz majętnym osobnikiem i rządać podatków rzędu 75% xD


@kogut_20: wskaż mi w programie lewicy razem taki punkt xD
  • Odpowiedz
A) w ogóle nie wiedzą co to jest podatek progresywny i jak się go wylicza

B) nigdy nie będą nawet blisko wymaganego progu dochodu. Nawet jakby zebrać ich całą rodzinę do 2 pokoleń wstecz i zsumować dochód :D


@Antorus: Wystarczy zarabiać 4000-5000PLN na rękę żeby już płacić większy podatek niż teraz, wg. kalkulatorów Zandberga, więc #!$%@? nie ośmieszaj się. XD

A Zandberg nigdy poparcia nie zdobędzie bo


@Antorus: Bo jest
  • Odpowiedz