Wpis z mikrobloga

A to jest ks. ksiądz Dariusz Drzewiecki, proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeruzalu, woj. mazowieckie i jego katolickie wartości w wychowaniu i obronie życia, które miało pecha już się urodzić w #polska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Administruje kontem "Jeruzal Jeruzal". Ksiądz propaguje katowanie dzieci przy pomocy takiego narzędzia. Ten sam Drzewiecki niedawno określał osoby #lgbt mianem "zarazy". Atakuje też #protest #strajkkobiet

P.S. Nie - to nie fejk ale skoro pato ksiądz chce, sławy niech ją ma.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkatoli #neuropa #polska #religia #patologiazkosciola #naukowcywiary
grubson234567 - A to jest ks. ksiądz Dariusz Drzewiecki, proboszcz parafii Podwyższen...

źródło: comment_1612260904eCvryA2ojkvU7yM5zrbYPU.jpg

Pobierz
  • 71
Od dziecka kościół kojarzy mi się z:
- pedofilią (super ksiadz piotr który zabierał chłopców na wypady pod namiot, nad morze, czy w gory + wspólne kapiele nago i obmacywanki),
- gwałty na nieletnich dziewczynach (imprezy u pewnego arcybiskupa obecnie - imprezy odbywały sie w latach 80/90. Później nie wiem, wyprowziłem się)
- przepych, kasa, wiecznie mało (ten sam polowy biskup co wyzej)
- przemoc - za odmowę przyjęcia czarnego po kolędzie
przemoc - za odmowę przyjęcia czarnego po kolędzie - złamany nos, do dziś mam krzywą przegrodę (2 ministrantów (ok 23-24l każdy miał - wioskowe realia) biło i kopało, ksiądz stał 3m obok))


@thcl: chyba dostałeś oklep od przebierańców, bo w wieku 23-24l to chłopaki ruchają, a nie noszą tacę za księdzem. A jeśli miałeś wiedzę o gwałtach na nieletnich dziewczynach to nic nie stało na przeszkodzie, by zgłosić odpowiednim organom.
@Wasalek: chyba żyjemy w innych krajach. Jak myślisz, dlaczego pedofialia z lat 80 i 90 dopiero teraz wychodzi?
Moze dlatego ze zgłoszajac w tamtych czasach gwałt dziwczyna na pewno była winna (a ja jako śwadek nie mogłem nic zgłosić - gwałt nie był ścigany z urzedu), a jak okazywało się ze polowy g...ź, nastepował paraliż i zamiatanie pod dywan.