Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Bardzo mnie śmieszy jak w internecie jest napisane że atak migreny trwa od 4 do 72 godzin... Właśnie zaczynam 5 dzień migreny. I #!$%@?, żadne leki przeciwbólowe i tryptany nic nie zmieniły, albo pomogły na krótko, na dodatek ból przeniósł się na drugą stronę. Przez tą chorobę jestem #!$%@? niepełnosprawna i kiedyś się #!$%@? bo tak się nie da żyć... (°°

#migrena #zdrowie #zalesie
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niezwykly_89: LSD próbowałam, po zjeździe miałam jedna z gorszych migren ze względu na szczękościsk i ogólne napięcie xD a mikro dawki to chyba nie dla mnie bo nawet na bardzo małych miałam psychodele w głowie więc bałam się tego używać w dni gdzie wychodziłam z domu :(
@bluberr: jesteś pewna, ze to migrena, a nie napięciowka, bo u mnie czasem ciężko rozróżnić? Jak u ciebie z suplementacja magnezu, wit D i kwasem alfaliponowym? Ile pijesz wody dziennie? Próbowałaś zimnych lub ciepłych okładów na czoło? Jak u ciebie z ruchomoscią mięśni czaszki, karku i kręgosłupa? I najwazniejsze: byłaś u neurologa i miałaś robione TK/MRI/badanie dna oka?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dobrzecisiewydaje: ta, leczę się u neurologa od 6 lat, ze średnim skutkiem. Najprawdopodobniej u mnie to jest i migrena i bóle napięciowe. Suplementy różne już brałam, magnez i złocień maruna trochę pomogły. Bez zimnych okładów to bym chyba umarła xd Co do rezonansu to miałam już chyba z 3-4 razy, nic nigdy nie wyszło. #!$%@? ta choroba.
Myślę teraz żeby spróbować diety keto bo tłuste żarcie mi pomaga w czasie ataku.
@bluberr: właśnie u mnie tez jest migrena z napieciówkami, wiec wiem jaki to bol i mocno współczuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja ostatnio zmieniłam lekarza po 3 latach bezskutecznego wcześniejszego leczenia, od dwóch miesięcy jestem na nowej kuracji i widze efekty, bo ilosc dni bólowych zmniejszyła się do 10 w skali miesiąca, co jest u mnie OGROMNĄ poprawa...