Wpis z mikrobloga

... czy czarnoprochowca można komuś (pełnoletniemu) po prostu podarować, czy trzeba sporządzać jakieś umowy przekazania itp?

... kejs jest taki... mam CP i już go nie chcę, chcę go oddać komuś kto chce... problem taki że mam na niego EKB... co zrobić... pakuję CP w pudełko i prezentuję osobie która go chce a EKB zanoszę do WPA mówiąc że nie mam już CP bo oddałem? ... nie zesrają się w WPA z wrażenia ?

#bron #strzelectwo #strzelnica #prawo #czarnoprochowce #czarnoprochowycontent
Pobierz RobertKowalski - ... czy czarnoprochowca można komuś (pełnoletniemu) po prostu podaro...
źródło: comment_1612121890sWTdcqM6iZ6eHOlimiKHzk.jpg
  • 11
@RobertKowalski: też miałem CP którego się pozbyłem i też miałem go w EKB.

Wysłałem poleconym do warszawskiego WPA wniosek o wykreślenie broni z EKB bo ją sprzedałem. Po jakichś dwóch tygodniach zadzwoniła do mnie pani policjantka i poinformowała mnie, że muszę dostarczyć umowę sprzedaży. Odpowiedziałem jej, że wcale nie muszę, a jak policja uważa inaczej, to proszę by swoje zdanie przedstawili na piśmie. I tyle - po paru tygodniach przyszło pismo
, że muszę dostarczyć umowę sprzedaży


@zrakiep: ... he, no właśnie... umowę sprzedaży... a ja nie mam żadnej umowy sprzedaży bo przedmiot oddaję... i co Pani Milicjantko... jakie są procedury? ... może umowę notarialną i podatek od darowizny do właściwego względem miejsca zamieszkania urzędu skarbowego trzeba przedstawić ? ¯\_(ツ)_/¯