Wpis z mikrobloga

Tak po wiadomościach sobię uświadomiłem że:
-Typowemu polakowi wystarczy dać pieniądze
- Powiedzieć mu że jest ważny bo jest Polak i polacy ważni i narodowe wszystko no jest git
-Powiedzieć mu że każde jego niepowodzenia to wynik lewactwa opozycji RAFALA TRZASKOWSKIEGO a nie on sam, PiS go ratuje.

Tymczasem w każdym nornalnym cywilizowanym kraju:
-Ludzie domagają się sprawiedliwego systemu sądowniczego i sądów
-Opieki medycznej na najwyższym poziomie
-Sprawiedliwego systemu emerytalnego podatkowego itp.
-Czystego powietrza, wody, taniej elektryczności i żeby była z OZE i szybkiego łącza internetowego
-Dobrych warunków pracy sprawiedliwego rozliczania godzin w pracy i dostępu do odpoczynku itp itd.
-Dostępu do aborcji i eutanazji (wchodzi to już powoli ale jest)
-Oddzielenia kościoła od Państwa i żeby kler płacił podatki
-są lokalnie zaangażowani we własne sprayw dla nich wybory samorządowe i lokalne to świętość bo tyczy się ich
-Dostępu do edukacji na najwyższym poziomie
-Szacunku dla każdego człoieka nie ważne jakiej orientacji jakiej płci jakiego koloru skóry i jakiej religii

No i taka to różcnica między nami, mamy kadę od PiS i kur... proszę się nie interesować skąd jak i po co i każdy przeicw PIS jest zły i tak ma być. Każdy normalny opuszcza ten zasrany kraj bo jedyne co ma państwo do zaoferowania to 500 złociszy na bombelka i się pozbywamy przez drenaż mózgów osób wykształconych i normalnych i przez to PIS zdobywa tyle głosów co ma...
#tvpis #polska #polityka #neuropa #bekazpisu #bekazpodludzi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@GrochenMochen To bardzo ciekawe co piszesz. Przypomnę jednak, że to za rządów lewackiej PO istniała sądownicza kasta, opieka medyczna była (i jest nadal) w tragicznej sytuacji, o systemie emerytalnym i złodziejstwie OFE to w ogóle szkoda strzelić ryja, czysta woda (Trzaskowski coś ostatnio o tym wie) no i oczywiście cudowne warunki pracy ( 8 złotych na godzinę i zmień pracę, weź kredyt).
  • Odpowiedz
@Mathas: Tak tak OFE już przeczytałem i wiem, że jesteś osobą bardzo populistyczną nie ma i nie było nigdy kradzieży z OFE bo to nadal są i były pieniądze podatników więc prosze skończcie z tą bajką. Swoja drogą ciekawe co ty masz na mysli kasta sędziowska.... Przynajmniej nikt z UE się nie czepiał że trójpodziałwłądzy jest niesprawiedliwy i upolityczniony. Kolejna kwestia to ten Trzaskowski.. powiedz mi co on ma do
  • Odpowiedz