Wpis z mikrobloga

  • 1344
Przed chwilą zabrałem gościowi kluczyki od auta, bo po zakupie flaszki narąbany próbował odjechać wraz z dorosłą córką o kulach, która mnie najbardziej wyzywała i żoną, która mówiła mu, że to był zły pomysl. Policja powiadomiona przez kasjerkę l i czekam na telefon, żeby złożyć zeznania :) podobno jest to największa w patola w okolicy, którzy każdy się ich boi :) ciekawe czy będzie próba podpalenia mi domu przez 500plusiakow ( ͡º ͜ʖ͡º)

#patologiazewsi #chwalesie
  • 109
@Acozord "brzytka" w dodatku patusiara, która twierdziła, że mam ich za to do domu odwieźć, bo nie będą szli z buta xD powiedziałem im tylko, że klucze do odebrania będą w markecie, albo jak chce to policja ich odwiezie. Starsi się przestraszyli, ale ta brnęła w to, żebym dzwonił, bo ona ma ludzi z policji i, że jestem psem itd. :) i tak kasjerka zadzwoniła po bagiety ( ͡º ͜ʖ
@Acozord nie pierwszy rok żyje na tym świcie, ale boję się, że pod moją nieobecność mogą wtargnąć na moją posesję i zrobić krzywdę mojej rodzinie, albo podpalić mi dom tak jak groziła mi ta patusiara. Ogólnie zastanawiam się nad złożeniem zawiadomienia, żebym był kryty, bo za patologię siedziałbym jak za człowieka ( ͡° ʖ̯ ͡°)