Wpis z mikrobloga

Odpowiedź dla użytkownika @kleopatrixx, który postanowił mnie w ciemno czarnolistować mnie, zanim się odezwałem.

Głosowałem na Konfederację. Liczyłem na merytorykę, rozsądek, "głos ulicy". Otrzymałem bandę szurów i zamordystów, ekstremalnie nieskuteczną w "zwykłych" sprawach. Nigdy więcej.

A to, że swoją działalność na wykopie opieracie na profilaktycznym cenzurowaniu (poprzez czarnolistowanie) tylko udowadnia, że jesteście gorsi niż PiS.

#codziennaprzypominajkapispluslewicazawszerazem #polska #bekazpisu #neuropa #bekazlewactwa #konfederacja #takaprawda #oswiadczenie #podatki #gospodarka #bekazprawakow
PiccoloGrande - Odpowiedź dla użytkownika @kleopatrixx, który postanowił mnie w ciemn...

źródło: comment_1612119455Wyq6Le9Xen0J7pZcfjhwac.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@kleopatrixx

Z ciekawości zapytam do jakiego "obozu" przeszedłeś, na kogo teraz głosujesz?


Najbliżej mi do Nowoczesnej. Wolny rynek + liberalizm światopoglądowy.

Chociaż z tymi gospodarczymi poglądami, coraz bardziej zmierzam w stronę centrum.

Ogólnie nie ma aktualnie na politycznej scenie partii, na którą mógłbym z czystym sercem zagłosować.
  • Odpowiedz
@Volki ale rozmawiamy o konfederacji a nie o lewicy czy PO. Zmiana tematu bo narracja się nie spina? Dobrze że przy czternastej emeryturze zabronili Krzysiowi głosować za bo by znowu do grafik nie pasowało.
  • Odpowiedz
Czyli ZUS będzie do końca świata według Ciebie i trzeba zwiększać składki co rok?


@yaah: A nie wiem, może zapytaj Bosaka czy będzie głosował również za 14. i 15. emeryturą to się wtedy okaże czy trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Ogólnie nie ma aktualnie na politycznej scenie partii, na którą mógłbym z czystym sercem zagłosować.


@Neubert: Tak samo ja. Przecież wiadomo, że nigdy w 100% nie podejdzie ci żadna partia.
Strasznie się teraz ludzie "radykalizują".
Ale jak już mam wybierać to konfa i żeby w końcu rozbić obóz pis i ko, najgorsze szkodniki które zgarniają +- 70% poparcia. Dramat.
  • Odpowiedz
a chcesz głosować na jedną z dwóch najbardziej radykalnych partii


@bambaryua: Konfa radykalna jest tylko jeżeli chodzi o aborcje. Ja nie mam z tym problemu bo wyznaje #antynatalizm ale rozumiem.
Tak jak wcześniej pisałam, łatwo jest krytykować. Jak nie konfa, to co?
  • Odpowiedz