Wpis z mikrobloga

Odpowiedź dla użytkownika @kleopatrixx, który postanowił mnie w ciemno czarnolistować mnie, zanim się odezwałem.

Głosowałem na Konfederację. Liczyłem na merytorykę, rozsądek, "głos ulicy". Otrzymałem bandę szurów i zamordystów, ekstremalnie nieskuteczną w "zwykłych" sprawach. Nigdy więcej.

A to, że swoją działalność na wykopie opieracie na profilaktycznym cenzurowaniu (poprzez czarnolistowanie) tylko udowadnia, że jesteście gorsi niż PiS.

#codziennaprzypominajkapispluslewicazawszerazem #polska #bekazpisu #neuropa #bekazlewactwa #konfederacja #takaprawda #oswiadczenie #podatki #gospodarka #bekazprawakow
PiccoloGrande - Odpowiedź dla użytkownika @kleopatrixx, który postanowił mnie w ciemn...

źródło: comment_1612119455Wyq6Le9Xen0J7pZcfjhwac.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: a prawo które ma być ustanawiane przez fundamentalistów chrześcijanskich? To nie jest radykalizm? Kwestia homoseksualistow?
Ochrona środowiska i prawa zwierząt? Praktycznie cała otoczka światopoglądowa to radykalizm w konfederacji
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: no nie wiem. Ja głosowałem na partie Korwina od 8 lat, a nawet kiedyś pomagałem w kampanii. Nie mówię, że w kolejnych wyborach na nich nie zagłosuję, ale nie mogę też powiedzieć, że zagłosuję na pewno. Ja akurat nie wyrosłem z korwinizmów, ale takiego zamordyzmu w kwestiach światopoglądowych nie zniosę i jak korwiniści nie odłączą się od narodowców, to #!$%@?ć ich wszystkich.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: A ja glosuje na konfederacjd, bo wydaje mi sie z esa tu ludzie ktorzy jeszcze nie posprzedawali dusz diabłu.
A te PO, pisy lewice to wszystko agentury wyslane, aby zniszczyc nasza gospodarke od srodka. Pozostalosci po PRL-u itp ;)
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: nie wytłumaczysz. Sam głosowałem na coorve w 2015 na szczęście wtedy nie wszedł. Odkąd wszedł w sojusz z nacjonalistami nie ma opcji żeby wyszło coś dobrego. Jeśli chcesz wolnościową opcję bardzo polecam profil Dariusza Szczotkowskiego na fb, a jeśli jesteś z krk polecam na niego zagłosować
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Szkoda strzępić ryja na tych sekciarzy jak @kleopatrixx: Im się zdaje, że są jakąś realną opozycją. Mieli ostatnio 9%, przepchali aborcję mają już mocarne 5% i nienawiść sporej grupy ludzi. A prawda jest taka, że zamordyści gorsi od PiSu.
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: Mówisz o tych antynaukowych szurach? Gdzie połowa nigdy nie pracowała, a ich główny elektorat to nie przedsiębiorcy, ale pracownicy administracyjni? Fakt, jeszcze mają program gospodarczy w stanie kwantowym, pokazują i go nie widać.

I je się cieszę, ze przepchali aborcję. Teraz wszyscy wiedzą, że to pIsowska przybudówka.
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: To propaganda kucowska, a nie fakty. A to przy 5 kaczora nie majstrowali kuce? Przecież wprowadzili poprawkę o zakazu aborcji wśród norek Nawet nie muszę się wysilać, by te głupie memy obalić w 2s xD
  • Odpowiedz
@Jariii: Do tej grafiki (obrazującej 0 skuteczności Konfederacji, bo nie udało im się zablokować żadnego z tych projektów) powinni dopisać te ponad 400 głosowań, w których Konfedercja głosowała tak samo, jak PiS xD.
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: Obrażać innych ludzi możesz sobie pod swoimi wpisami (aczkolwiek pewnie nie masz okazji tam podyskutować bo wszystkich profilaktycznie banujesz xD), pod moimi nie ma na to miejsca. A szurów to szukaj w Konfederacji.
  • Odpowiedz