Wpis z mikrobloga

Odpowiedź dla użytkownika @kleopatrixx, który postanowił mnie w ciemno czarnolistować mnie, zanim się odezwałem.

Głosowałem na Konfederację. Liczyłem na merytorykę, rozsądek, "głos ulicy". Otrzymałem bandę szurów i zamordystów, ekstremalnie nieskuteczną w "zwykłych" sprawach. Nigdy więcej.

A to, że swoją działalność na wykopie opieracie na profilaktycznym cenzurowaniu (poprzez czarnolistowanie) tylko udowadnia, że jesteście gorsi niż PiS.

#codziennaprzypominajkapispluslewicazawszerazem #polska #bekazpisu #neuropa #bekazlewactwa #konfederacja #takaprawda #oswiadczenie #podatki #gospodarka #bekazprawakow
PiccoloGrande - Odpowiedź dla użytkownika @kleopatrixx, który postanowił mnie w ciemn...

źródło: comment_1612119455Wyq6Le9Xen0J7pZcfjhwac.jpg

Pobierz
  • 82
No i jest merytorycznie i rozsądnie


@Volki: Szczególnie w tych kilkuset głosowaniach ramię w ramię z PiS, durnych wojnach o maseczkę, antyszczepionkowych szurskich teoriach i popieraniu orzeczeń trybunału Pawłowicz i Przyłębskiej.

Bardzo merytoryczny był też dzisiaj występ Kuleszy w TVN 24, gdzie jedyne co miał do powiedzenia to dziecinne szydzenie ze współrozmówców.
@PiccoloGrande Ale ty jesteś mało kumaty. PiS, PO i SLD chcą np. przegłosować jakiś projekt z nowym podatkiem, ale Razem dodaje poprawkę zawiększającą wysokość podatku, niż PiS zakładał. W takim wypadku może się zdarzyć, że Konfederacja będzie głosować nad poprawką wspólnie z PiSem, ale Konfederacja i tak będzie przeciwna, aby w ogóle uchwalić projekt z nowym podatkiem.
Ale ty jesteś mało kumaty


@Volki: Nie no wiadomo, tylko Ty jesteś kumaty ( ͡° ͜ʖ ͡°).

PiS, PO i SLD chcą np. przegłosować jakiś projekt z nowym podatkiem, ale Razem dodaje poprawkę zawiększającą wysokość podatku, niż PiS zakładał. W takim wypadku może się zdarzyć, że Konfederacja będzie głosować nad poprawką wspólnie z PiSem


To jakaś konkretna sytuacja, czy wytwór Twojej wyobraźni?
@AshtarPL:
Czy lewak to nie wiem, ale na pewno jestem skutecznie wyleczony z prawactwa i głosowania na cokolwiek korwino-podobnego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zależy mi przede wszystkim na wolności i zdrowym rozsądku.

No wiadomo, że się mnie czarnolistuje, niczego innego po Konfederatach, PiS',owcach i innych zamordystach się nie spodziewam.

Nie wiem co powinni. Po prostu przyjacielu zaznaczam, że oczywistą nieprawdą jest to, że Konfederacja głosuje w odrębny
Proszę, lista 416. głosowań, w których Konfedercja głosowała razem z PiS: https://pastebin.com/4kyvMJv0


@PiccoloGrande: Ale to mieli zachowywać się jak dzieci i za każdym razem głosować odwrotnie jak pis, nawet w ustawach dobrych, neutralnych, mało znaczących dla kraju?
Nie bądź śmieszny.
W najważniejszych, znaczących ustawach są opozycją do pisu, a lewica głosuje jak pis.
Teraz możesz napisać "ale aborcja!!!11..."
@kleopatrixx: Dlaczego nawiązujesz ze mną dyskusję? Przecież nie chcesz ze mną dyskutować, po to jestem na Twojej czarnej liście, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale skoro już to...

W najważniejszych, znaczących ustawach są opozycją do pisu


@kleopatrixx: Czym są? xD Ile tych "najważniejszych" ustaw udało się Konfederacji zablokować? Jest ośmieszonym planktonem, a nie opozycją. NIKT nie bierze ich na poważnie i nikt nie chce mieć z