Wpis z mikrobloga

#mecz możecie sobie gadać, ze was sędzia przekręcił, ale nawet wtedy przegrać w momencie jak się wygrywa 3:0 to będzie zakłamywanie rzeczywistości.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miki4ever: Tak, jak nie znasz to polecam poczytac historie milicyjnego klubu Wisla Krakow i wojskowego Legia, gdzie sila wcielali pilkarzy do Leglej. Poczytaj, zobaczysz dlaczego nikt ich w PL nie lubi
  • Odpowiedz
@miki4ever no tak, bo kibice Legii w meczu, w którym sędzia przekręca dwa karne wcale nie płaczą na wykopie i Twitterze. Frajerska przegrana, na własne życzenie. Ale nie można siedzieć cicho jak sędzia robi sobie takie jaja, bo brak reakcji to przyzwolenie na drukowanie. Twoja drużyna zostanie przekręcona, a pewnie juz nieraz była, to zobaczę jak cicho siedzisz i będziesz to akceptowal.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Nie porwonuj niecheci do calego narodu do niecheci do danego klubu pilkarskiego bo to ZUPELNIE CO INNEGO.

Dla mnie klub pilkarski to jego historia + srodowisko kibicowskie, jaka historie ma Legla kazdy wie, a jak ktos nie wie to niech poczyta.
  • Odpowiedz
@miki4ever a czemu mam Ci pokazywać? Czy sędzia zrobił was ewidentnie w c---a w dwóch kluczowych sytuacjach? Przecież w Krakowie mamy świadomość, że za praktycznie wszystkie porażki winni byli trener na spółkę z zawodnikami. Nikt ich nie będzie nigdy wybielał. Ale jak sędzia leci w c---a to trzeba podnosić larum. Czy przekręca Wisłę czy Legię.
  • Odpowiedz
@miki4ever ogólnie chodzi mi, że kpienie z kibiców różnych klubów, z powodu darcia p---y po złych decyzjach sędziów jest słabe. Dziś wyjemy my, jutro wy i tak to się będzie kręcić. Bo kibice czy Wisły czy Legii są z grubsza tacy sami. Jeśli kibice nie będą zwracać uwagi na taki sędziowanie i nie będą podnosić larum, to sędziowie będą czuć się bezkarnie.
  • Odpowiedz