Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#capgemini #wroclaw
1. Wie ktoś może jakie pieniądze dostaje się na stażu, oraz czy jest to stawka sztywna czy zależna od umiejętności? Interesuje mnie dział IT, a dokładniej Bigdata/cloud (przy okazji, możecie napisać czy polecacie pracę w tym dziale).
2. Czy da radę w krótkim okresie dostać umowę o pracę (załóżmy 6 miesięcy)? Jak tak to z jaką podwyżką się to wiążę? Mam już dość spore doświadczenie programistyczne jak na stażystę i szukam opcji na zmianę kierunku rozwoju.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60169f4e5e3a1c000abb42b5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 18
OP: Wiem, że jest to korpo z wątpliwą reputacją, jednak gdzieś trzeba dojść do tego juniora/mida. Wiecie do jakiej firmy można uderzać posiadając 1.5 roku doświadczenia na stażach developerskich/business intelligence ale nie mając doświadczenia w cloudzie/big data/data enginnering (docelowo w przyszłości chciałbym iść mniej więcej tą ścieżka)? Raczej ponizej 4k brutto na umowie zlecenie lub 5k na umowie o prace też bym nie chciał schodzić.

Ten komentarz został dodany przez osobę