Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@JAI2L9LAD: "czułabym się potrzebna", no #!$%@?, jak wszystkie matki dla których bycie matką to cała tożsamość i życie, i potem nagle jak dzieci dorosną, to zostaje ziejąca pustka, więc zaczyna się męczenie o wnuki i trucie mężowi, a jak mąż zejdzie a wnuki już są za duże - czekanie na śmierć z przerwami na narzekanie. Żadnego życia, zainteresowań, hobby, nic. Z takiego stylu życia bierze się takie #!$%@?, no bo skoro
"czułabym się potrzebna", no #!$%@?, jak wszystkie matki dla których bycie matką to cała tożsamość i życie, i potem nagle jak dzieci dorosną, to zostaje ziejąca pustka


@mozgogrdyczka: Brzmi jak moja matka która nie ma żadnych zainteresowań, nie widziałem żadnej książki w jej ręce od lat, a jedyne co ją obchodzi to czy mam jakąś laskę i kiedy zamierzam się żenić XD
Mam 27 lat, od wielu lat jestem samodzielny i
z wysrywu tej kobiety bije czysty egoizm. #!$%@? z tego, że chory dzieciak miałby przesrane życie. ważne, że ONA czułaby się potrzebna ()


@samjesteszajety: Nie na tym polega rozmnazanie? Skazywanie potomstwa na ewentualna ujnie, ktora ma do zaoferowania ten swiat, tylko dlatego zeby hehe nie byc samotnym?