Wpis z mikrobloga

wydostań się spod jarzma komunizmu i wstąp do Unii Europejskiej, miej dostęp do importu z całego świata - dalej #!$%@? ziemniory ze świnią w jajku :)


@silentpl: O widzę kolega nigdy porządnego schabowego nie jadł. W domu to pewnie tylko koszerne potrawy co?
ps. Schabowy to nie potrawa z Polski. Kotlet że świni w jajku jedzą np. austyjacy, Niemcy itp itd.
Ahh te kompleksy na tle bycia Polakiem...
@paczelok: Chciałem nadmienić, że narodowa potrawa która wygrała w plebistycie kilka lat temu to Curry a tam przypraw od groma.
Ale fakt Fish and chips to chociaż posolić by mogli
Kotlet że świni w jajku jedzą np. austyjacy


@aret: Austriacy jedzą kotlet z cielaka.

A bolacy dali sobie wdrukować za PRL że kotlet ze świni to narodowe danie a makaron dalej #!$%@?ą keczapem i mówią że "bolonieze"
wydostań się spod jarzma komunizmu i wstąp do Unii Europejskiej, miej dostęp do importu z całego świata - dalej #!$%@? ziemniory ze świnią w jajku :)


@silentpl: sznycle są austriackie, poza tym dobry schabowy jest lepszy od większości kuchni międzynarodowej w Polsce, zwłaszcza tej z dostawy, chyba, że chodzi o jakieś niszowe, drogie restauracje XD
Doskonale wiem co to schabowy i jego odmiany z piersi kurczaka


@silentpl: Trafiłem w samo sedno. Nigdy nie jadłeś prawdziwego, porządnie zrobionego schabowego z dobrej jakości wieprzowiny.

Z kompleksów wyleczyłem się w dekady temu, gdy mnie na zachodzie doceniono.

O i tu jest twój kompleks, popracuj nad tym

Wkurzasz się bo Brytyjczyk odpowiedział na post OPa?

Z ciebie taki Brytyjczyk jak z koziej dupy trabka. No i następny kompleks.
Jak napisał
A bolacy dali sobie wdrukować za PRL że kotlet ze świni to narodowe danie a makaron dalej #!$%@?ą keczapem i mówią że "bolonieze"


@tigga: Kotlet schabowy został zaadoptowany do polskiej kuchni w XIXw. tzn. z tamtego okresu sa zapiski w książkach kucharskich.
Nasza kuchnia jest doceniana na całym świecie ale takim ignorantom ciężko to pojąć. Polskie pierogi są najlepszym przykładem.
Nasza kuchnia jest doceniana na całym świecie ale takim ignorantom ciężko to pojąć. Polskie pierogi są najlepszym przykładem.


@aret: Jackowo to nie cały świat. Poland Stronk. Na Kowno husarzyku.