Wpis z mikrobloga

Kurde no właśnie tak też mi się coś obiło o uszy że cupra to tak jakby inna marka teraz. Kiedyś robili Leona cupre na przykład a teraz cupra jako osobna marka
@KatpissNeverclean: niestety rendery zawsze wyglądają lepiej niż rzeczywistość, wsiądziesz to zobaczysz że seat to w środku plastik fantastik i lepiej wygląda skoda.. (nawet na tym renderze konsola środkowa to dramat) ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale za to z zewnątrz autko super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bruuh: no wiem, że rendery obiecują za dużo, a rzeczywistość bywa smutna. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby jednak jakimś cudem wnętrze tego auta mogło wyglądać jak na pic rel, przeżyłabym nawet ten "tablet".
Zewnętrze jest świetne, a jeszcze w tym niebieskim kolorze? ( ʖ̯)
@KatpissNeverclean: te auta stoją normalnie w salonie możesz zobaczyć, ja tam widze zwykły środek z leona tylko opcjonalna skóra której bym nigdy nie wziął bo to auto nie ma wentylowanych foteli nawet w opcji, więc tylko tkanina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KatpissNeverclean: @bruuh: czy ja wiem... Na zywo wygladalo moim zdaniem ok. Z drugiej strony to przeszczep wnetrza z seata, tylko z akcentami kolorystycznymi. Ale akurat sterowanie klima czy ogrzewaniem foteli za pomoca paneli dotykowego ssie... Ciężko liczyc na pamiec miesniowa jak nie ma klika ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ogolnie autko super
@p4wl: wygląda ciekawie, full opcja lekko ponad 200k, ale własnie obawiam się że byłby za mały. Teraz mam MB S205 i jest po prostu mikroskopijny, do tyłu nie da się usiąść. Ten pewnie jeszcze mniejszy?
@bruuh: o dziwo bardzo duzo miejsca z tylu. mam 190cm i siadajac po godzinnej, komfortowej jezdzie sam za soba mialem jeszcze mase miejsca (miedzy kolanami a fotelem co najmniej 10-15 cm...). Az sie wkurzylem ze nie powiekszyli bagaznika kosztem miejsca dla pasazerow, powaznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@p4wl: dobra to musze się przejść do salonu seata bo jestem zaintrygowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie liczy się tylko miejsce z przodu i z tyłu oraz miejsce z przodu + ładowść bagażnika ze złożonymi siedzeniami bo albo woże nic albo wielkie gabaryty, osiągi w sumie niezłe, 0,5s wolniejszy do setki względem M340i na które patrzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale 150k