Wpis z mikrobloga

  • 6
@ZielonyWtychSprawach kwiaty dla mamusi, flaszeczka czystej albo rudej (zależy co lubi) dla tatusia i heja. Jeśli jesteś poukładanym gościem który ma stabilną pracę i poważnie myśli o ich córce to nie będziesz miał żadnego problemu
  • Odpowiedz
@ZielonyWtychSprawach: na luzie, jak nie przejawiasz patologicznych zachowań (np. nawalisz się w trzy doopy, aby 'przełamać lody'), to pójdzie jak z płatka xd Bądź po prostu miły, unikaj tematow zapalnych, jak polityka i religia i więcej słuchaj niż mów, to poznasz ich dobrze, co następnym razem ułatwi spotkanie :)
  • Odpowiedz
nawalisz się w trzy doopy, aby 'przełamać lody'


@blond_lok: jak poznałem rodziców byłej dziewczyny to od razu niedoszły teść zaczął polewać. Myślę, że to mógł być test jak się zachowuję po alkoholu. Niemal do końca trzymałem fason, ładnie się pożegnałem, wszedłem po schodach do sypialni dziewczyny, po czym potknąłem się o dywan. Mówiła, że przez 4 lata razem nigdy mnie nie widziała równie pijanego. Ale chyba ten test zdałem.
  • Odpowiedz
@ZielonyWtychSprawach: Załóż garnitur, koniecznie pod krawatem. Bukiet kwiatów i bombonierka - najlepiej śliwki w czekoladzie i pamiętaj żeby pocałować matkę w dłoń a ojcu się ukłonić w pas na dzień dobry.
  • Odpowiedz
@blond_lok: jak poznałem rodziców byłej dziewczyny to od razu niedoszły teść zaczął polewać. Myślę, że to mógł być test jak się zachowuję po alkoholu. Niemal do końca trzymałem fason, ładnie się pożegnałem, wszedłem po schodach do sypialni dziewczyny, po czym potknąłem się o dywan. Mówiła, że przez 4 lata razem nigdy mnie nie widziała równie pijanego. Ale chyba ten test zdałem.


@ShortyLookMean: nie uważam żeby takie 'testy' i
  • Odpowiedz