Wpis z mikrobloga

  • 2
@zeek jaka oblężona twierdza- co wy bierzecie xd nie wiem czy tym po lewej stronie wydaje się, że każdy zawsze chce ich tylko atakować i są jezusami narodów niosącymi na swoich barkach wolność? ( ͡º ͜ʖ͡º) to po prostu zbędna adnotacja, nic nie wnosi do gry - tak właśnie widzę osoby afiszujace się ze swoimi przekonaniami/religia/ orientacja/tym że ich córka jest prawnikiem - wybierz dowolne :)
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety jaka oblężoną twierdza?
Widać jaki wpływ ma mainstream na malutkich
Pisanie o orientacjach seksualnych, tożsamości płciowej i wierzeniach w kontekście gry komputerowej tak bardzo potrzebne xD
Beka z takich jak ty co jeszcze innych od oblezonej twierdzy wyzwą xD
  • Odpowiedz
niosącymi na swoich barkach wolność? ( ͡º ͜ʖ͡º) to po prostu zbędna adnotacja, nic nie wnosi do gry


@Suplement_Diety: wnosi to że mamy taki głupi wpis raz na rok zamiast ciągłego srania, że gra jest kontrowersyjna bo walczysz z papieżem, robisz rajd na klasztor czy szukasz mitycznego przedmiotu, który miał m.in. Hitler XD

Tak jak Ci już wyjaśnił @seikii: - ta plansza to tylko tarcza
  • Odpowiedz
  • 0
@janushek nie, po prostu ubrane jest to w inne słowa - można napisać, że gra zawiera kontrowersyjne treści które odbiegają od rzeczywistości. Można również napisać, że programiści biorący udział w tworzeniu gry identyfikowali się płciowo z drzewem, psem albo innym tworem wyobraźni :)
  • Odpowiedz
po prostu ubrane jest to w inne słowa


@Suplement_Diety: no nie XD Ubrane jest to w słowa, że jeśli "czarny rudy żyd gej" pracował nad grą bez problemu to ty również nie powinieneś czuć się urażony bo to fikcja.

Można również napisać, że programiści biorący udział w tworzeniu gry identyfikowali się płciowo z drzewem, psem albo innym tworem wyobraźni :)


@Suplement_Diety: HEHE BO WIECIE :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Aroneu kolejny spec - ja się nie mam problemu z tym wszystkim, jedyny problem jest taki, że nie widzę sensu w tym wpisie akurat w tym miejscu.

@janushek chyba się nie rozumiemy :) po prostu uważam, że można napisać taki komunikat w prostych słowach bez zbędnego wpisywania takich głupot :) w komunikacie o padaczce też powinno być ujęte, że na osobę o płci niezidentyfikowanej posiadającej czarnoskórego partnera gra zadziałała w taki sposób
  • Odpowiedz
Ale dzban ¯_(ツ)_/¯

Uniwersum Assassin's Creed to wbrew pozorom całkiem interesująca zabawa czasem, mitycznymi bóstwami, wierzeniami i ogólną wizją świata. Grałem w każdą część, łącznie z tymi w wersji Java czy na PS Vite. Takie napisy to nieodłączny element każdego startu gry i jest jak najbardziej zrozumiały. W końcu gra może wzbudzić pogardę u jakiegoś uber katola, uber pastarafiana czy uber buddysty - co za różnica u kogo? Dla zabezpieczenia przed takimi
  • Odpowiedz