Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DirtyS: podpisuje się pod tym, przez to co się dzieje zostałem już jakiś czas temu sklasyfikowany jako lewak chociaż osobiście mam takie poglądy że i lewica i prawica by raczej na mnie przyjaźnie nie spojrzały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do pytania @Kiedys_Mialem_Fejm: - i tak i nie. Kocham ten kraj ale jako naród jesteśmy wiecznie podzielonymi miernotami i skutecznie podsycamy nasza tendencje do ojkofobii
@Kiedys_Mialem_Fejm: dokładnie tak, w punkt.

Wszystkie ich decyzje, "inwestycje" z góry kojarzą mi się z przekrętami, stawianiem swoich ludzi na stołkach - nie kompetencją, brakiem wykształcenia.

Patrząc na narodowych czempionów, każdy inteligentny człowiek zdaje sobie sprawę, że to co partia rządząca czyni, z całą pewnością nie jest dobre, a narodowe tym bardziej xD
@DirtyS: Jakiego wyparcia, oni nie zrealizowali ZADNEGO postulatu prawicowego przez wszystkie lata swoich rządów (oprocz tej aborcji ktora raczej jest postulatem katolickim a nie stricte prawicowym), za to zrealizowali niemal wszystkie postulaty gospodarcze lewicy i to jest w twojej glowie prawica xDD
500+, 13,14 dla emerytow, wsparcie gornictwa, jakies panstwowe telewizje przedsiebiorstwa, podwyzki podatkow praktycznie wszystkich, no PRAWICA W OPOR XDDDDD
Tez tak macie, ze przez ruchy tfu pis wszystko co ma w nazwie narodowe, albo polskie kojarzy wam sie z zacofaniem, miernym wykonaniem i propaganda stalinowska? np. szpital narodowy czy ten polski serwis co zdetronizuje lewackiego fb xd Jak za komuny( ͡° ʖ̯ ͡°) Ciekawy jestem co mi jeszcze ci debile obrzydza #bekazpisu #polityka


@Kiedys_Mialem_Fejm: Ja mam tak od lat bo kazda wladza do tej pory tak
chyba niedługo zacznę głosować na Lewice byleby całe to religijno-patriotyczne sekciarstwo odeszło na śmietnik historii


@seraphee: sam to rozważałem, ale wymiana skrajnych radykalnych idiotów na nieco mniej skrajnych radykalnych ignorantów z drugiej strony trudno uznać za rozwiązanie. Już lepiej zagłosować na jakąś .Nowoczesną czy inne łatajstwo w KO, pisać do swoich wybranych reprezentantów, etc..
@RunAway268: masz rację, mam w dupie ten kraj ¯_(ツ)_/¯ mogę mieszkać gdziekolwiek indziej, jedyne co mnie tu trzyma to jednak już jakiś majątek w posiadaniu. A wszytko co patriotyczne i narodowe od dojscia pisu do władzy doprowadza mnie do mdłości.
@Ercefet: tak, pewnie koniec końców wybiorę jakieś centrum, jeśli będzie jakaś rozsądna opcja. Ale ostatni rok sprawił, że bardziej patrzę na ludzi niż na partie, więc w sumie nie wykluczam głosowania nawet na kandydata Lewicy, jeśli jakiś sensowny będzie startował w moim okręgu. Co nie zmienia faktu, że bliżej mi w tym momencie do KO. Cieżko w sumie stwierdzić jak będzie wygladała scena polityczna w momencie, kiedy dojdzie do jakichkolwiek wyborów