Wpis z mikrobloga

The introduction of new characters and a departure from designs featured in Friendship is Magic and Pony Life is intended to shift the brand’s focus to more modern themes like diversity and inclusion.

The movie’s main character, for example, is an activist working to make the pony world a better place.


modern themes like diversity and inclusion

main character [...] activist

https://kidscreen.com/2021/01/29/my-little-pony-rides-high-with-new-cp

Boje się... wygląda na to, że koniec zabawy...
#mlp #mylittlepony #kucyki
ayasecon - >The introduction of new characters and a departure from designs featured ...

źródło: comment_1611968961TlfiMfp66gfwqnSYoDsoTV.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ayasecon: Ciężko coś powiedzieć po takiej jednej zapowiedzi. Może będzie dobre? Kto wie? Ja bym tam od razu nie wykluczał tej bajki. W samym FiM przecież przedstawiali równość i fakt, że kimkolwiek jesteś, nie oznacza że musisz być nieakceptowany. Firmy dostosowywują się do tego, za co lepiej płacą i tego co generuje mniej problemów, sam jestem z lewej strony, dlatego myślę, że trzeba dać jakąś szansę, chociaż wiem, że kontynuacje
  • Odpowiedz
@Timer_555: No możesz mieć rację. Światem niestety rządzi pieniądz, więc moim zdaniem najwięksi gracze na rynku będą się starali być albo neutralni, albo przychylni temu co najgłośniejsze. Ludzie są jednak okropni, sami nie wiedzą kiedy dzielą społeczeństwo(albo wiedzą?), a wpływać to będzie zwłaszcza na najmłodszych. Jak żyć? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ayasecon: @Haitz: @Timer_555: pic rel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

an activist working to make the pony world a better place

A tak na poważnie to w samych założeniach nic złego, podobne były w G4, kwestia tego jak to rozwiną. Martwię się bardziej jak zrealizują to pod kątem wizualnym, mnie do kucy najpierw przyciągnęła właśnie animacja. Ale chyba trzeba się pogodzić, że FiM
karoryfer - @ayasecon: @Haitz: @Timer_555: pic rel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
an activist working to...

źródło: comment_1612168344XjuiAP6dxU3HYd6SwxMpbT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz