Wpis z mikrobloga

@funibuni: nie dało się tego oglądać, ten policjant, który zawsze mruzyl oczy i kręcił głową czy słyszał czyjeś myśli mnie bardzo zniechęcił, ostatni odcinek jaki widziałem to s02e01, ale w tym klimacie polecam legion
@Ganicjusz: o panie legion to jest majstersztyk dla mojej chorej głowy nie muszę nic zażywać by mieć odlot wizualny :d chociaż 3-go sezonu nie skończyłam ale walka z 2-go to było genialne. ogólnie lubię kontent superhero Marvela (łącznie z serialami) czy ostatnio The Boys ale Heroes to jest klasyk poza tym 2-gi sezon się rozkręca jestem na 7 odcinku i fabuła nadal mnie wciąga oraz trochę szkoda rezygnować z serialu przez
@funibuni: kochana, komiksy marvela to mi nawet dzisiaj nowe przyszły xd polecam się w tym temacie.

Heroes to ciężka sprawa, bo byłem bardzo napalony i bardzo chciałem to oglądać, a tam co odcinek to samo i ciężkie to i ten odcinek w przyszłości jakiś taki nie wiem... Claremont chciał zrobić xmenow bez xmenow i wyszło coś dziwnego. Może to nie jest stworzone do oglądania samemu. Albo ja nie jestem do oglądania
@Ganicjusz: wydałam kiedyś hajs na WKKM chyba z 12 tomów ale przy przeprowadzce moja matka przesiała gdzieś karton, w którym były + masę innych książek :< chociaż i tak chodziło mi po głowie aby to wystawić na all :p ale ty pewnie zamawiasz oryginały amerykańskie co? kurde, byłam w uk w komiksowym sklepie i czułam się jak w filmie o nerdach :D szkoda, że się człowiek nie urodził w takim czikago
a co do Heroes jeszcze to pewnie wiesz, że pracował przy nim Stan Lee? nawet występuje w jednym odcinku jako kierowca autobusu :D


@funibuni: claremont od xmenow był typem co dał miecz azjacie, jeszcze Loeb, też komiksowa szycha tam maczała palce na pewno

Wszystko po polsku zamawiam, głównie to Egmont, ale od wkkm zaczynałem No i nie umiem przestać. Teraz już tylko duże tytuły, grubasy daredevila, anihilacje skompletowałem, ultimate spider man
@Ganicjusz: o proszę :3 to jedna wielka rodzina

ja to bym chciała właśnie oryginały z takim 3.99$ na okładce eh

jakby żył to i pewnie by się w The Boys pojawił bo też są oparci na komiksie

może kiedyś dokończę :3

kojarzę ale to już chyba taka mocna młodzieżówka :3 o jeszcze The Gifted oglądałam niegdyś i Marvel’s Runaways ale to też młodzieżówka i tak ciężko szło :3 chociaż czasami lubię
@funibuni: the boys nie wiem czy jest marvela, a w netfliksowych serialach tylko był plakat ze stanem Lee więc to dyskusyjne, jako takie komiksowe tematyki to polecam kreskówki Hulk vs i anime marvelowe, wyszedł blade xmeni i coś jeszcze nawet ładne