Wpis z mikrobloga

@Kotmirek: lektor, interakcje między bohaterami w drużynie, ciekawą opowieść, rozwój drużyny... Długo by gadać :) choć fabularnie to Planescape:Torment ma pierwsze miejsce w mym serduszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kotmirek: Były pierwszym tak bardzo normickim RPGiem opartym o generyczną fabułę z ratowaniem świata, romanse i gameplay opierający się na chodzeniu po identycznych lochach i lasach przez 70 godzin i walce z tymi samymi przeciwnikami.
Ogólnie to był taki Skyrim 13 lat wcześniej.
Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma po co, mam obiektywnie rację.
  • Odpowiedz
Piotr Fronczewski


@juma777: oprócz pana Piotra cała plejada gwiazd: Kobuszewski, Zborowski, Kownacka, Talar, Perepeczko, Opania, Piechociński, Kolberger. Heh dobrze byłoby gdyby współczesne gry były choć w połowie tak dobrze lokalizowane, dziś jak dobrze pójdzie to się trafiają napisy ;(

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma po co, mam obiektywnie rację.

@Donmaslanoz14: żeby móc dyskutować jeszcze trzeba mieć coś do powiedzenia
  • Odpowiedz