Wpis z mikrobloga

Julka: Yyy, jestem niezwykle zła yyy, że musimy, yyy, chlip chlip, yyy, no po prostu j*bać ich

Tłum: BRAWO, DZIELNA DZIEWCZYNA, CO ZA ODWAGA, KLAP KLASK KLAP KLASK

I to tyle jeśli chodzi o inteligencję protestujących p0lek, które po raz kolejny udowodniły, że nie nadają się do niczego innego jak tylko robić za darmową cipe dla murzynów.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #p0lka
s.....j - Julka: Yyy, jestem niezwykle zła yyy, że musimy, yyy, chlip chlip, yyy, no ...
  • 28
@pCiupaga: @PradziwyMirek: Zapewnie wypadłbym wybornie, bo za małolata jeździłem nawet na wojewódzkie konkursy recytatorskie, ale co wy możecie o tym wiedzieć kukoldy XDD Jak zwykle wykopki wiedzą o kimś więcej niż dana osoba sama o sobie xD
Chociaż przynajmniej teraz za tę próbę dzielnego białorycerstwa możecie pójść po chrupka do swoich właścicielek i łechtać przerośnięte ego p0lek dalej xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@sebsossj: xddddddddd w wieku 6 lat powiedziałeś z pamięci kilkanaście zdań i się nie zająknąłeś no gratuluję
nie chodzi o to żeby powiedzieć coś z pamięci ale żeby dostosować to do sytuacji a przy tym już trzeba myśleć i niestety nie brzmi to tak płynnie
dlaczego umniejszasz tej dziewczynie?
a jak już się chwalimy osiągnięciami to ja nke jeździłem ale wygrywałem konkursy recytatorskie, byłem w kółku teatralnym i wystąpiłem w filmie
@PradziwyMirek: Ale ty wiesz, że określenie małolat nie sprowadza się tylko do niszowego wieku a praktycznie do 18. roku życia, co nie? Zresztą, nawet wymyślając te 6 lat nadal stawiasz mnie w świetle ponadprzeciętnego dziecka, bo większość w takim wieku jeszcze srała pod siebie, a na chleb mówili pep, więc miło mi. Byłeś w kółku i co? Życiowa rola jaką zagrałeś to było uschnięte drzewo xD Szacun
No i kończąc cały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sebsossj: wracając jeszcze do twojego pierwszego komentarza,

jak zwykle wykopki wiedzą o kimś więcej niż dana osoba sama o sobie

ty podsumowałeś dziewczynę na podstawie minutowego filmu, a ja ciebie za podstawie nasyconego nienawiścią wpisu i komentarzy, gdzie widzisz problem? czy to te sławne podwójne standardy k o b i e t??
jeśli fakt że recytowałeś w wieku 6 lat uważasz za przesądzający o twojej ponadprzeciętności to winszuję
a kończąc komentarz