Wpis z mikrobloga

Heja zwierzaczkowe świry! jestem ciekawa jakie są wasze doświadczenia z zakupem zwierzaczka - chcieliście, a może druga połówka chciała i to zaakceptowaliście?
Ja się długo opierałam niebieskiemu który bardzo chciał goldena, mowilam ze to wydatki, obowiazki, trzeba z nim wychodzic, jezdzic do weta, ze gdzie pies w bloku ale ciagle bylam atakowana ripostami i linkami do artykulow, ze pies w bloku wcale tak zle nie ma i w koncu uleglam :D i stalam sie tym memem xD
Obecnie nie wyobrazam sobie jak my zylismy wczesniej bez Chewiego, mimo ze czasem daje w kosc to jest najlepszym zwierzaczkiem ever xD wlacza mi sie troche #madka ale #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio wlaczylam sobie Marley i Ja, bo wiedzialam, ze mimo ze juz to ogladalam to to teraz jak sama mam psa ten film mnie bedzie bawil duzo bardziej xD i tak bylo chociaz, pod koniec dopadly mnie #feels i ryczalam jak #!$%@? jak go usypiali ze starosci ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wiem jak to zniose przy moim piesku ale ma dopiero 9msc wiec jeszcze o tym nie mysle :D

A jak to wygladalo u Was? chetnie poslucham ciekawych historyjek :D

#zwierzaczki #pies #smiesznypiesek i troche #przemyslenia
Pobierz MangoZjem - Heja zwierzaczkowe świry! jestem ciekawa jakie są wasze doświadczenia z z...
źródło: comment_1611905865KqZR8xJGVo32GkvTYmgizh.jpg
  • 13
@MangoZjem u mnie podobnie, tylko to ja byłem sceptyczny, a narzeczona namawiała, no i sprawa dotyczyła kota :D jakoś twierdziłem, że kot jeśli już to dopiero jak własne mieszkanie, a w ogóle to lepiej psa, bo kot to niewdzięczny, plus obowiązki itp. :D w końcu stwierdziłem, że dobra, raz się żyje, bierzmy, i od razu jakoś tak się przywiązałem do tej małej istoty, że mogę jej wszystko wybaczyć i spędzam z nią
@MangoZjem: ja zgodziłem się na używanego z przygodami, bardzo długo nie zgadzałem się na psa w sumie to 2lata. Czasem coś odwali ale dzięki nam ma dobry dom, nie siedzi już w budzie, nie jest głodzony, nie jest też bity i zaniedbany. Jest sobie na tej swojej emeryturze kundlowej.