Wpis z mikrobloga

@PIAN--A_A--KTYWNA: A ja właśnie piszę życzenia urodzinowe do pana Józefa, który walczył we wrześniu 39, a potem w Powstaniu Warszawskim i mam rozterkę, bo z jednej strony kocham to miejsce na ziemi i szanuję każdą osobę która walczyła o to żebym teraz mógł pisać to wszystko w języku polskim, ale z drugiej pisowcy(i inni złodzieje przez ostatnie 30 lat) zrobili z tego państwa prywatny folwark, w którym naprawdę chce się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FinekPoker: spietdolenie masz w głowie, nie w geografii

Niedoceniasz co masz. Mógłbyś równie dobrze urodzić się kilkaset kilometrów na wschód i dopiero w chlewie mieszkać. Albo gdzieś w Afryce gdzie cieszylbys się jakbyś miał czystą wodę do picia.
  • Odpowiedz
@FinekPoker: a czemu nie wyjedziesz? Nie rozumiem - ludzie narzekają, że trzeba #!$%@?ć, że trzeba zostawić ten syf, że mają dość tego państwa z dykty - a jednak nie wyjeżdżają. Mi nie pasowało to wyjechałem, jednak stwierdziłem, że w Polsce było mi lepiej, więc wróciłem. I w sumie robię swoje, żyje mi się całkiem nieźle, a obecny rząd staram się przeczekać, szkoda mi nerwów i zdrowia.

Co Ci tak nie
  • Odpowiedz