Wpis z mikrobloga

Sytuacja bezprecedensowa, warto ją zapamiętać. Szefu pierwszy raz w swojej karierze dał się wypowiedzieć Kawie.
Kawa stwierdził, że większość ludzi budujących dom woli osobny garaż niżeli budowany w bryle domu. Nie wiem na jakich danych opierał się dyrektor ale wg mnie jest w błędzie. Kto nie woli wejść z garażu wprost do domu? Ludzie, którzy nie budują tak, nie robią tego bo ich nie stać na fazie budowy i wolą dom bez garażu a za 10 lat dobudują sobie osobno.

https://youtu.be/tzFMDHAv3TE?t=1016


#lukaszbudowlaniec
  • 19
@Dawidg22: Nie wiem skąd masz tą stawkę, jak na razie każdy rząd unika tego tematu jak ognia. Stawki (kiedyś w Polsce były liczone jak i na zachodzie) od "luksusu" a nie od metra2. Im wyższy standard tym większy podatek. Oczywiście będzie więcej składowych, ale na 1000000000% będzie DUŻO drożej niż obecne podatki od nieruchomości.
@Dawidg22: Nie widzę powiązania, odpowiedziałeś do mojej wypowiedzi odnoszącej się do podatku katastralnego a linkujesz mi artykuł o podatku od nieruchomości który ciągle obowiązuje, chociaż i tak każde miasto/gmina porusza się w widełkach. Więc nie jest jednolity w całym kraju.
@JaglanKaszanu: To jest Twoje zdanie. Ja bym nie chciał mieć garażu w bryle i smrodu spalin. Jak dla mnie to nie problem przejść się kawałek do garażu skoro i tak dojeżdżając do pracy trzeba iść kawałek pieszo... nie róbmy się już tacy leniwi
@adam-kijak: Jakiego smrodu spalin co to za bzdury wygadujesz? Wiesz co to jest wentylacja mechaniczna? Poza tym mierzysz swoją miarą czyli samotnego wykopka, który nie ma ani tego domu ani tego auta. Ludzie tak robią, bo mają rodziny, dzieci, robią zakupy i wolą przechodzić do domu.