Wpis z mikrobloga

Na początku czulem strach, teraz mam juz taki dziwny spokój. Jak GME skończy przynajmniej na poziomie wczorajszego zamkniecia to misja na dzisiaj wykonana. Myśle że cześć spadków to działanie grubasa a czesc to ci co wycofywali kase z blokujacych traderów i przenosza sie wlasnie na takich na ktorych mozna normalnie robic operacje. Bedzie dobrze mirasy :)
#gielda
  • 7
@ChempyTuj: Ja bardziej czułem wściekłość, uwierzyłem w tą akcję, w tego longa, ale blokowanie możliwości kupna to jakieś kosmiczne kuriozum, miałem w dupę -140$ na akcję, ale w głowie ani przez moment nie pojawiła się myśl, żeby wyjść z tego trejda, chciałem jeszcze dokupić, ale oczywiście blokada, stąd ta wściekłość. HOLD i see you in Valhalla!
@ChempyTuj: sam mało nie sprzedałem, ale mnie nie puściło:) wstyd mi:) ale trochę szkoda 370$:) myślałem, ze po zawodach i w zasadzie przy cenie 120 fundusze skupią i po rewolucji. Ale zdałem sobie sprawe, ze jeżeli ludzie z reddita mają grubą skórę i jak jaja byk z wallstreet, to nie skupią tyle ile muszą i rewolucja będzie trwałą nadal.
@edward_bez_reki: ja też miałem wątpliwości, ale o ile nie rzucasz oszczędności w to to nie szkoda i niczego nie strach. Ja sam włożyłem niecałe 300$ i liczę, że chociaż z tego mi na piwo zostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)