Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie śmieszy taka myśl, ilu to nowych wykopkowych inwestorów z kapitałem 200 zł uciułanych gdzieś tak się pojawi teraz xD
Będą gadac że znajomymi i rodzinom że interesują się giełda i rynkami , pierwsze profity już po jednym dniu , przez zapewne ich przemyślane akcje xD
Prawda jest taka że część z nas straci, bo żeby ktoś zyskał, ktoś musi stracić
#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
@gosciu82: Panuje w tej chwili istne szaleństwo jak gorączka złota w XIXw. , wczoraj w USA 5 albo więcej spółek rosło o ponad 100% w czym wszystkie to czysta spekuła ,darmowe pieniądze leżą , CDP dziś znów dał zarobić , dzięki pan Elon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: jest w tym spore ryzyko. Zwie się to fomo, ludzie nic nie wiedzący o giełdzie zaczynają zadawać głupie pytania żeby najlepiej ktoś za nich wszystko zarobił. Zasady rynkiem panujące są takie same - żeby ktoś zarobił , większość musi stracić. Tak będzie i tym razem
  • Odpowiedz
@gosciu82: jakie ryzyko? ze straci swoje 500zl ktore odlozyl w skarpecie? xD Zreszta gielda to nie tylko analiza i research w duzej mierze (a teraz widac to bardziej niz kiedykolwiek xD) tez po prostu szczescie, tak samo jak bukmaherka, tylko bardziej luksusowe, bo hehe wykresy i cyferki
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: owszem zgodzę się . Owszem potracą. Owszem , może to być 500 zł. Tylko to 500 to może być dla kogoś całkiem sporo, no a nie którzy się bawią za 200 zl a najglosniej krzyczą. W kazdym razie ciekawe czasy
  • Odpowiedz
@gosciu82: A wiadomo ze ci co maja najmniej naglosniej krzycza, mnie to strasznie #!$%@? xD "LETS GOO TO THE MOON 200$ ALL IN :D" dlatego ja po komentarzach tylko zbieram tipy, a juz sam sobie robie research
  • Odpowiedz