Wpis z mikrobloga

Znalazłam ojca dla swoich dzieci. Ojciec moich przyszłych dzieci po tym jak zrobił mi na śniadanko do łóżka naleśniki z karmelizowanym bananem, posypane cukrem trzcinowym. Wrócił ze smutną minką, że spadł śnieg, a on chciał dzisiaj iść na spacer do lasu posprzątać śmieci.()
Dobrzy ludzie jeszcze istnieją i powinni się rozmnożyć.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #sprzatanie #las #lasypanstwowe #zwiazki #milosc
  • 36
@poisonandwine: Mam to samo. Wczoraj w robocie ostro dali mi w kość to mój facet przyjechał autem i odebrał mnie z pracy. Kupił mi kilka jajek niespodzianek. Położył mnie spać, podał leki. A na koniec upichcił na kolację dobry bigosik () Dziś zapraszam go za to na do pijalni czekolady którą lubi.
J***na ksiezniczka sie znalazla, chlop musi harowac i sniadanko do lozka robic wielkiej ksieznicce i wladczyni swiata ze nawet dla siebie nie ma czasu w ogole, tylko musi dbac o ta swoja ksiezniczke bardziej niz o siebie bo jej sie w dupie poprzewracalo, paranoja jakas, jak chcesz nalesniki to se sama zrob nierobie zasrany, zamiast udawac ze jestes ksiezniczka a wszyscy wokolo to twoi poddani
@Snap-Dragon Zresztą, sklep a to co jest napisane w tej historii to dwie zupełnie inne rzeczy. Na witrynie w sklepie są zawarte informacje co tam można kupić lub jaki to sklep, i tam zawsze napisane jest wszystko i sama prawda. A tutaj jest post w internecie i jak sama piszesz to autorka mogła czegoś niedopisać, ale to jej wina albo być może zrobiła to celowo bo to co napisałem w komentarzu jest