Wpis z mikrobloga

Nie można oceniać ludzi po ich wyglądzie, kolorze skóry lub preferencji seksualnej, co ty, siedzisz ludziom w głowie, że wiesz o co im chodzi?


@Lolistatrolista: po czym wnioskujesz, że OP wrzucający tego mema ma takie poglądy? Jakieś dowody masz, czy stosujesz tradycyjne wykopkowe generalizowanie z dupska? XD
@4kroki: O, znalazł się pierwszy co usprawiedliwi kogoś w stylu "Przecież on nie ma takich poglądów, więc o co ci chodzi!". Ta, a te 1,5k plusów to tylko taki przypadek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciągle balansujecie między "wygląd nie ma znaczenia, to chodzi o wasze poglądy" do "przecież wiadomo, że wygląd ma znaczenie, hurr durr wykopki znowu się dowiedziały czegoś oczywistego".

Generalizowanie z dupska to OP popełnia
@Teutonic_Reich: na wykopie jest dokładnie odwrotnie. Koleś jest przystojny? Na pewno męski bokser, na pewno zdradza i jest złym leniwym człowiekiem.

Niski gruby zakolak? Dobry mireczek najlepszy materiał na męża.

Ten schemat przewija się bez przerwy na tej stronie .

A mem jest zabawny dlatego, że każdy koleś który mówi takie rzeczy wygląda w ten sposób. Jakby byli klonami. Nigdy nie słyszałem żeby przystojny zrównoważony i lubiany facet wygadywał te bzdury
@4kroki: O żadnym lewactwu nie mówię. Mówię o osobach nie-przegrywach, które raz uważają, że nie wygląd nie ma znaczenia, a potem gdy się dowiedzą czegoś innego, mówią, że przecież to oczywiste. Nigdy również nie wnioskowałem, że to LEWACTWO popełnia takie hipokryzje. To miało być kierowane jedyne do osób, które raz mówią, że wygląd nie ma znaczenia, a potem po wyglądzie wytykają jego poglądy.

które nie mają żadnego oparcia w prawdzie?


A
Pobierz
źródło: comment_1611847604vgsiE252xNF6QSsFo92fsM.jpg
@makkpol69 Ekhm. Prawacy na Mirko wcześniej:

Ta lempart wygląda jak chłop, Hałabała grubas strajkowy, ale się #!$%@?ła wcześniej hehe, wszystkie feministki takie #!$%@?, o jezu jak na to w ogóle można patrzeć, #!$%@? jakie cuckoldy tam chodzą, jak można być takim simpem, tfu, juleczki #!$%@? chcą się ruchać z chadami, szmaty jedne

Prawacy na Mirko teraz: ALE ONI SIĘ Z NAS ŚMIEJĄ, TAK NIE MOZNA PO WYGLĄDZIE

Ha tfu.
@derton778: ideologia BlackPill bardzo mi zaszkodziła, mnóstwo osób z tego wpisu bardzo mnie wkurza i rani swoją działalnością na wykopie ale (pisałem to pod tamtym wpisem też) taki atak na czyjś wygląd jest OCHYDNY i uderza w moją lewicową wrażliwość.