Wpis z mikrobloga

@derton778: Nie można oceniać ludzi po ich wyglądzie, kolorze skóry lub preferencji seksualnej, co ty, siedzisz ludziom w głowie, że wiesz o co im chodzi?

Haha patrzcie jaki brzydal incel! Ahahaha! Nigdy nie zarucha, WIECIE ŻE ON NIE RUCHAŁ?!! AHAHA XDDDD! Te zakola XDDD!!!!!oneoneoeoe11
  • Odpowiedz
@derton778: a najlepsze, że większość tych protestujących soyboyow liczy na seks od julek za udział w protestach, a tak naprawdę julki mają ich w piździe i nic z tego nie będzie XDD
  • Odpowiedz
@derton778: To zawsze mnie śmieszy jak ostro im wchodzi efekt aureoli + nasi to ci "ładni" a ci drudzy, źli to są "brzydcy". Bardzo zero-jedynkowe pojmowanie świata o które często oskarżają wszystkich "bigotów" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie można im się dziwić to jest typowe ludzkie zachowanie.
@trevoz: Jak oglądałem live z protestów jeszcze w zeszłym roku to zauważyłem że było sporo niskich kolesi, byli
  • Odpowiedz
myśleli, że jak pójdą na protesty to się julki odwdzięczą

@malronos: Niektórzy faceci są bardzo naiwni, jak myślą że jak będą się zgadzać na dany temat z kobietą czy będąc męskim feministom to kobieta da im seks/związek/jakiś rodzaj wdzięczności. Szkoda mi niektórych nawet, na pewno spotkaliście w swoim życiu takich osobników, więcej koleżanek niż kolegów, progresywny lewicowiec, chudy albo skinny fat, zgadzanie się we wszystkim z kobietami oraz usługiwanie im, a
  • Odpowiedz
@trevoz: No nie wiem. W trakcie ostatnich protestów, zgadałem się z dwoma sarenkami (w innych dniach) i na rozgrzanie po spacerach, strzeliliśmy po dwa grzańce. Ja udawałem że słucham (bo w większości, to szczeniackie jeszcze podejście do tematu protestów i jego przyczyn), trochę komplementów i ich podejście zupełnie się zmieniło. Potem kwadrat, po drinie i igraszki pod kocem. Jedna do tej pory wydzwania :). Bardzo fajne siksy są na tych zgromadzeniach,
  • Odpowiedz
@ZillaFlava: Zawsze trzeba się postarać, no chyba że jest się jakimś chadem 10/10. Jakie fikoły robiłem przed moją byłą, żeby tylko się zgodziła na pierwsza randkę :) Ale jej się te zabieganie podobało, a mi dążenie do celu. Te julki są o wiele łatwiejsze, inne czasy. Osobiście nie lubię seksu za pieniądze, wolę przyświrować :)
  • Odpowiedz