Wpis z mikrobloga

#protest

Z góry zaznaczam, że nienawidzę pisu o czym świadczy moje CV, ale to co się odwala w polsce to jest dramat:

#!$%@? polskiej gospodarki: i sleep
Kilkanaście nowych podatków: i sleep
Wzrost zgonów o prawie sto procent: i sleep
Polactwo pali oponami w piecch: i sleep
Rydzyk dostaje następne miliony: i sleep
Sasin kradnie 70mln: i sleep
Politycy pis łamią prawo stanowione przez siebie: i sleep
Brak podwyższenia kwoty wolnej od podatku i zwiększenia progów podatkowych: i sleep
Nowe przepisy aborcyjne dotyczące kilkuset kobiet rocznie: REAL SHIT

Nawet mi was nie żal, priorytety wolactwo ma na swoim miejscu.
  • 43
@bigpaws: problem jest poważniejszy niż się może wydawać. To jest ogromny problem dla demografii. Pokaż mi teraz niekatolską rodzinę, która będzie chciała decydować się na dziecko. Po decyzji TK zastanowią się 4 razy czy jest sens zakładania rodziny, jeśli nie będzie można usunąć płodu w razie jego uszkodzenia. Pewnie część rodzin zaryzykuje, ale duża część nie i demografia jeszcze bardziej poleci na ryj
@bigpaws: nie jest spoko, ale jakoś żyjemy nie? Miliony ludzi mają dzieciaki. Wiem, że podatki są wkurzające ale jednakowoż kwestia posiadania śmiertelnie chorego dziecka jest bardziej poruszająca niż podatek na coca colę.
Nie dotyczy kilkuset kobiet, to może spotkać każda kobietę, każda kobieta może mieć utrudniony dostep do wiedzy o swojej ciąży, może zostać zgwałcona itd.
@tomislawniepelka: Bo jak domniemam z postu opa, to o czym on napisał są dla niego ważnymi postulatami, więc niech skrzyknie osoby i ogarną protest. Z miłą chęcią bym dołączył, ale no lepiej jest pisać tylko w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maly_Jasio: Nie, dla 99% osób taki przepis to nie będzie powód do rozkmin. Zaostrzenie przepisów to kpina, dla mnie aborcje powinno sie móc robić nawet hobbystycznie, ale to co wy #!$%@? z tym cyrkiem to jest dramat
@CudMalina: A problem smogu dotyczy wszystkich i szansa na raka przez wdychanie opony jest dużo większa, a jednak wszystkim najwidoczniej pasuje bo chyba jestem jedyna osoba w miescie, ktora wali donosami na smrodziarzy.
@Positano1: kolejny debilny argument, jaki miał pretekst Kaczynski 28 grudnia gdy wprowadzał narodową kwarantanne? Jak bardzo protesty jesienią wpłynęły na wzrost zakżen? bo jak dobrze kojarzę to wręcz zaczęło spadać
@bigpaws: Ty mówisz, że nie będzie, ja mówię, że będzie. Zobaczymy na statystyki urodzeń za rok i dowiemy się kto ma rację.
Choć mam nadzieję, że wcześniej ktoś się tam w końcu na górze opamięta i zablokuje wejście w życiu tego przepisu.
@Stallion45: Będzie. Przez to prawdziwy protest antyrządowy też się nigdy nie sprawdzi, bo te śmieszne pikniki które nazywacie protestem są gówno warte i tylko uczą pisowców, że możbna wam pluć w ryj. Kaczor puscił orędzie i zaraz suie obsraliscie i zostawiliscie koscioly w spokoju.
Nowe przepisy aborcyjne dotyczące kilkuset kobiet rocznie: REAL SHIT


@bigpaws: robisz złe założenie. Ten problem dotyczy potencjalnie każdej kobiety i każdego mężczyzny, bo absolutnie każda para starająca się o dziecko może spotkać się z sytuacją, w której płód będzie ciężko chory.

To trochę tak jakby PiS chciał np. wprowadzić karę więzienia za apostazję. Tez można by bagatelizować, że przecież problem dotyczy nie więcej niż kilkuset przypadków rocznie, są ważniejsze sprawy. Niestety