Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1934
na USG widać że płód ma wady, przez które będzie żyć co najwyżej parę dni - musisz urodzić, to narodowe życie im. Jana Pawła II ()

poród, apgar 2/10, głęboko zdeformowane dziecko umiera w męczarniach po kilku godzinach - ojciec i matka w depresji i z traumą do końca życia - #!$%@? w ciebie lewaczko, nieh rzyje wielga bolzga, wygrało Ż Y C I E :*

Taki obraz wasz. Wy #!$%@? myślicie, że ludzie chcą wyskrobywać zdrowe płody w III trymestrze? XD

#bekazpisu #protest
  • 46
Wy #!$%@? myślicie, że ludzie chcą wyskrobywać zdrowe płody w III trymestrze? XD


@jaroty: A czemu służy narracja propagandy, która ma trafiać do emocji debili, że chodzi o ZABIJANIE DZIECI?
Zarówno politycy jak i rządowe media bardzo się pilnują, żeby dokładnie tak to podawać.
@jaroty: To jest przypadek ekstremalny, a są przypadki bardziej prozaiczne: życie #!$%@? przez wpadkę - życie matki i niechcianego gówniaka.

Nie trzeba szukać ekstremalnych przypadków, bo tu chodzi również o zwykłą wolność wyboru.
@jaroty: mam sasiadke z dzieckiem z downem takim ze dziecko kontaktuje, ale prawie 6 lat a rozwoj moze 3-latka. pomoc rzadu to jakies stowki zasilku. A matka uwiazana do dziecka + ojciec za granica bo nie jakis biznesmen, albo super wolny strzelec tylko zwykly Tomek czy inny Pawel. Rodzina #!$%@? bo ciagle osobno, ale jest dar zycia.
@jaroty: @dymitrop: Trochę tak i trochę nie.
Tak, ponieważ chcą aborcji na żądanie, a nie na podstawie wskazań medycznych, więc także zdrowe płody, ale Nie w trzecim trymestrze tylko do 12 tygodnia. Co po 12 tygodniu, nie wiem, wtedy tylko chore, tak jak teraz? Dla mnie istotny jest jeszcze fakt, że w ogóle nie uwzględnione jest tutaj zdanie mężczyzny. Bo np. jeżeli dziecko było wpadką to dlaczego tylko kobieta ma
@weerwer: Widzisz, masz już spaczony punkt widzenia który traktuje seks męski jako "zabawę", a kobiety to już co? Poważna decyzja? To kobieta może sobie dla zabawy seks uprawiać i do 12 tygodnia na żądanie aborcje nie ponosząc skutków "zabawy" a mężczyzna nie? Temat nie jest łatwy. Poza tym o tym czy kobieta dokona aborcji, czyli zdecyduje się na ten agresywny zabieg, decydowałaby nadal kobieta a nie mężczyzna.

A w drugą stronę,
@jaroty: Zdarza się, na badaniach prenatalnych wychodzi, że płód jest poważnie chory i może mieć bardzo krótkie życie.

Zwolennicy aborcji stosują zarzut, jakby to w momencie urodzin pojawiał się problem.

W rzeczywistości problem który dotyka aborcja, pojawia się w okresie od momentu zapłodnienia do momentu przed urodzeniem. To nie urodzenie tworzy chorobę, to nie urodzenie tworzy chorego człowieka, tylko wcześniejsze komplikacje ciąży.
Przerywając życie człowieka w okresie płodowym nie "rozwiązujemy problemu",
@dybligliniaczek: Skoro tak operujesz przykładami to wzbogać 2 o to:
K: Jestem w ciąży.
M: Usuń.
K: Ale dlaczego? Przecież jak się kochaliśmy, to wiedzieliśmy, że mogę zajść i mówiłeś, że chcesz.
M: Ale ja już nie chcę. Odwidziało mi się. Zmieniłem zdanie.
K: Czyli co? Mam sama utrzymywać dziecko?
M: Tak. Ja się go zrzekam. Idę do innej. Może z nią będę miał dziecko? A jak mi się odwidzi, to
@tomekruslan: Te protesty nic nie zmienią. PiS musi przegrać wybory a rządzić musi centroliberalna partia, której niestety w Polsce nie widać... Wzmacniana jest tylko polaryzacja a to gówno da.. lewica z prawica nigdy się nie dogada, jak jedno wygra to drugie będzie protestować i tak w kółko