Wpis z mikrobloga

To już rok zleciał w JetBrains. ()

Zatem kolejne #rozdajo dla #programista15k ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jako, że dostałem z #pracbaza trochę tzw. swagów na konferencje, które de facto poodwoływano - rozdam kilka tutaj.
( ͡º ͜ʖ͡º)

Do wylosowania po dwie sztuki każdej nalepki i przypinki.
Dla trzech osób. ( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)

I czwartej za najbardziej plusowany komentarz.

Wszystkim mimo wszystko polecam starter do tworzenia pluginów dla JetBrainsowych IDE (mojego autorstwa #chwalesie):

IntelliJ Platform Plugin Template

Czas do jutra do 21.

Wysyłam listem, więc po wylosowaniu proszę o PW z nazwiskiem i adresem.


chrzano - To już rok zleciał w JetBrains. (。◕‿‿◕。)

Zatem kolejne #rozdajo dla #pro...

źródło: comment_1611774018iltAv03rV6hqhHmdE9pbNE.jpg

Pobierz
  • 52
Fajnie widzieć tu osoby, ktore pracują w firmach tworzących tak świetne produkty :)

Osobiscie używam GoLanda. Kiedys byłem sceptycznie nastawiony do dużych IDE, ale dałem mu szanse i teraz korzystam juz ponad dwa lata praktycznie codziennie. Polecam ;) (nadal warto sobie ogarnac vima do szybkich zmian :P)
Korzystałem z JetBrains Academy póki było darmowe, mega zajebista sprawa do nauki. Nie ma jakiegoś mirasowego kodu zniżkowego na subskrypcje ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od 2014 po godzinach tworzyłem Plugin .ignore, który w 2019 wciągnęli i zaproponowali współpracę. Do tego jeszcze inne pluginy i udzielanie się w open-source i na StackOverflow (130k+). I co ciekawe, to miało znaczenie na stanowisku Developer Advocate. Generalnie wywodzę się z webdev od 2006.


@chrzano: to już chyba będzie #programista40k ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
To już rok zleciał w JetBrains.


@chrzano: Mi w sumie też. Od roku trochę zmieniłem stanowisko i wyrwałem się w końcu ze świata C/C++ ku bardziej nowoczesnym technologiom (Spring, React) i porzuciłem swojego vima na rzecz IntelliJ. Vim mode oczywiście włączony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)