Wpis z mikrobloga

@pjoooter: tak, bo ty pewnie obracasz takie na pęczki, chadzie. zadałem proste pytanie, bo szukam pomocy. nie potrzebuję durnych komentarzy które mają na celu mnie tylko dobić.
  • Odpowiedz
@Mystoo: to nie jest tak trudne jak się wydaje. Wiele dziewczyn w tym wieku mocno testuje świat i jest otwarta na różne przeżycia. Jeśli jesteś nastawiony na seks i nie oczekujesz niczego więcej to idealny target, ale przez niedojrzałość trzeba pamiętać, że nie można liczyć na nic więcej od dziewczyn w tym wieku.
Często też dziewczyny w tym wieku nie rozumieją słowa "nie". Do mnie do tej pory dzwoni jedna 17
  • Odpowiedz
bo szukam pomocy. nie potrzebuję durnych komentarzy które mają na celu mnie tylko dobić.


@Mystoo: Potrzebujesz poszukać kogoś w swoim wieku. Poderwanie i wydymanie dzieciaka to nie jest wychodzenie z przegrywu mate...
  • Odpowiedz
taka młodsza może poleciała by na starszego. może w końcu to moja szansa,


@Mystoo: Zależy jakie są przyczyny twojego #!$%@?, ale patrząc po doświadczeniach znajomych nieruchający to głównie mało dynamiczni goście, nie do przebicia przez zastępy dynamicznych szenastoletnich oskarków. Poszukaj sobie lepiej jakiejś starej, zdesperowanej procy.
  • Odpowiedz
@iThink: raczej liczyłem na stały związek. jakby się zabrać do poderwania takiej dziewczyny?
@xVolR: 22
@L3gion: przecież 90% dziewczyn w moim wieku jest już zajęta ze STARSZYMI FACETAMI, a pozostałe 10% to puszczalskie karyny które i tak by się nie chciały ze mną na stałe związać
@szybki_lolo: czemu niby stara proca ma być lepsza od młodej?
  • Odpowiedz